Haber

Amazon, Oyun Yayın Platformu, Project Tempo’yu Bu Sene Piyasaya Sürmek İstiyor

New York Times’ın bir raporuna göre, Amazon’un konuşulan oyun akışı platformu bu yıl piyasaya sürülebilir, ancak birçok diğer lansman gibi coronavirus salgını nedeniyle bunun gerçekleşmeyeceği konuşuluyor. Yine de Amazon tüm bu kötü günlerin bir an önce geride kalmasını ve Project Tempo’nun piyasaya çıkmasını istiyor.

NYT raporu, görünüşe göre Amazon’un Project Tempo kod adlı platformun erken bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığını iddia ediyor, ancak projeye yakın insanlar karantina ve sokağa çıkma yasaklarının lansman tarihinin hala muamma olduğunu söylüyor. Bu nedenle porje 2021 yılına kadar görünmeyebilir.

Resmi olarak açıklanmasa da, Amazon’un Project Tempo’yu bu yıl duyurmayı planladığı söylendi. Platform hakkında henüz çok şey bilinmiyor, ancak üzerinde ne görünebileceğine dair iyi bir fikrimiz var.

Amazon’a bağlı stüdyolarda , ikisi Mayıs ayında piyasaya sürülecek bir üçlü oyun var. Amazon’un başı çeken MMO’su Yeni Dünya, Crucible, takım tabanlı nişancı oyunu ve henüz yayınlanma tarihi ve hatta bir isim bile olmayan, ücretsiz bir Yüzüklerin Efendisi MMO’su. Amazon’un oyun hizmetleri ve stüdyo başkan yardımcısı Mike Frazzini, “Genel manada istediğimiz Amazon için en iyisini almaya çalışmak ve oyunlara getirmekle ilgili.” “Bir süredir çalışıyoruz, ancak oyun yapmak uzun zaman alıyor ve oyun yapmak için çok sayıda pratik yapıyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

Amazon ayrıca oyuncular ve izleyiciler arasındaki çizgileri bulanıklaştıran Twitch’e interaktif oyunlar tanıtmayı planlıyor. Frazzini, “Twitch’in bu eşzamanlı interaktif ortamında bir oyuncunun, bir yayıncının ve bir izleyicinin olması fikrini seviyoruz” Dedi.

Telltale’s The Walking Dead ve hatta Pokemon gibi oyunlar, açıkça bunun için tasarlanmamış olsalar bile harika etkileşimli akışlar sağladılar, bu nedenle Twitch bu tür şeyler için verimli bir zemin gibi görünüyor.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

The Next Chapter Emblem'ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber

ListeMobil OyunMobil Oyun Haber

En İyi Android Oyunları Listesi 2021

RehberStranded Deep

Stranded Deep Nasıl Bitirilir? Adadan Ayrılma

RehberStranded Deep

Stranded Deep'te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor