Battle RoyaleRehber

Fortnite’da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?

Fortnite oyuncuları nihayet battle royale oyununda Deadpool olarak giyinebilir, şimdi kahramanın kostümünü resmi olarak kilidini açmak için gereken sadece bir dizi mücadeleyi bitirmeniz. Bu 7. Hafta mücadeleleri, oyunculardan Deadpool’un oyunun Battle Pass hub alanında kayıp eşyalarını bulmasını ve ardından gerçek maçlarda istenenleri yerine getirmesini bekledi ve 7. Hafta mücadeleleri de daha fazlasını gerektiriyor. Geri kalan haftaların mücadelelerini tamamladığınızı ve ardından 7. Hafta için istenilenleri yaptığınızı varsayarsak, Deadpool kostümünü gelecekteki tüm maçlarınızda giymeye hazır hale geliyorsunuz demektir.

Bahsettiğimiz mücadelelerin normalde Cuma günü başlaması gerekirken bazı aksilikler yaşandı ve oyuncular Deadpool ile ilgili etkinliklere giremedi. Bu sorunlar Cuma günü gün boyunca devam etti, ancak şimdi çözüldü, bu nedenle bu sezonun Battle Pass’ına sahip olan Fortnite oyuncuları görevlerini bitirmek ve Deadpool kostümünü almakta özgürler.

  1. Hafta mücadeleleri tamamlamak için tek yapmanız gereken Deadpool’un tabancalarını bulmak ve daha sonra bir Fortnite maçına girmek ve bir telefon kulübesine veya bir port-a-potty’ye girmek. Bu tabancaları bulmak, Meowscle’ın odasına ve Battle Pass menüsünün ana göbeğine bakmak kadar basit, ancak hala onları tespit etmekte zorlanıyorsanız, oyuncular aşağıdaki gibi tam olarak nerede olduklarını gösteren infographicsları bir araya getirdiler.

Bu tabancaları aldıktan sonra, bir oyuna gidin ve bir telefon kulubesi bulup içine girin. Sizden Deadpool kaplamasının kilidini açmak için istenilen şey bu kadar. Peki kostümün nasıl göründüğünü ya da almaya değer olup olmadığını merak ediyor musunuz? Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz ya da doğrudan oyuna girip canlı şekilde görmek için mücadele edebilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rangers of Oblivion İçin Geniş Rehber