Aksiyon

Sızıntıya Göre Yeni Bir Batman Oyunu Geliyor

Her ne kadar coronavirus dedikoduları yayılan Batman oyununun kaderini belirsiz bırakmış olsa da, bir sızıntı oyunun hala planlandığı gibi çıkacağını iddia ediyor.

Koronavirüs pandemisi, The Last of Us 2 gecikmesinden E3’ün iptaline kadar bir çok sorun çıkardığında, oyun endüstrisinde önümüzdeki birkaç ayın belirsiz olduğunu söylemek üzücü.

Şu sıralar, söylentilerin ve sözde sızıntıların yıllardır yeni bir Batman oyununun geliştiriliyor olduğunu daha güçlü doğruluyor. Warner Bros, E3’e katılacaktı ve organizasyon iptal edildiği sırada, bir rapor yeni bir Batman oyunu, yeni bir Harry Potter oyunu ve Rocksteady’nin yeni oyununun etkinlikte tanıtılacağına işaret ediyordu.

Redditor MrBlum2020’ye göre, E3’ün iptaline rağmen yeni Batman oyununun geliştirme süreci hala devam ediyor. Haziran ayında, sadece iki ay sonra veya daha erken bir tarihte açıklama yapılacak. Koronavirüs pandemisi, belki de genel halkın farkında olabileceğinden daha fazla iş sektöründe gecikmeye neden oluyor, ancak Warner Bros. hala Batman ile ilerliyorsa, bu iyi bir işarettir. MrBlum2020, WB’nin sözleşme yükümlülükleri nedeniyle Haziran ayına kadar oyunu duyurması gerektiğini ve birçoğunun kendileri için “çok yakında” göreceğini vaat ettiğini belirterek konuyu kapatıyor.

E3 2020’de panel veya sunum yapacak birçok şirket dijital bir formata geçiyor ve bunun WB için de geçerli olması mantıklı. Bu yöntemle, eğer isterse, şirketin beklenenden daha erken yeni Batman oyunuyla ya da diğer oyunlarla ilgili açıklama yapmasına bile imkanı olur.

Her şey düşünüldüğünde, bu inandırıcı bir sızıntıdır. MrBlum2020’nin sızıntılar konusundaki başarılı paylaşımları neticesinde her zaman kredisi vardır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Warzone Konsol Oyuncuları PC Hilecilerinden Kurtulmak İçin CrossPlay’i Kapatıyor