Moba

Smite, Moba, Epic Games Store’a Geliyor

Hi-Rez Studios’un aksiyon dolu üçüncü şahıs MOBA’sı Smite artık Epic Games Store’da. Smite, piyasaya moba türüne getirdiği kamera açısı değişikliği ile damga vurdu. Bunun yanında kullandığınız karakterler de mitik tanrılar olduğu için pek çok kültürden insanların ilgisini çekti.

Epic Games Store’daki mevcudiyet, oyunculara büyük tanrı tabanlı savaşı bilgisayarlarına yüklemek içinbir alternatif daha sunuyor. Epic Games Store’dan bu oyunu indirerek elbette eski oyununuza buradan devam etmeniz mümkün yani çapraz platform desteği de var.

Epic Games Store’un zaman zaman yaptığı kampanyalardan Smite için faydalanmak istiyorsanız bu alternatifi ister şimdi isterseniz zamanı geldiği zaman kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yeni fragmana göz atın!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MobaRehber

Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Sorunu

Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

Moba

Ünlü Moba Smite'a Avatarlar Aang, Zuko ve Korra Dahil Oluyor

GTA 5Rol Oyunu

Epic Games Store, Ücretsiz GTA 5 ile Birlikte Hızlı Bir Şekilde Büyüdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Battlefield Oyunu 2021 Yılında Yeni Nesil Konsollar İçin Çıkacak