Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Moba

Ünlü Moba Smite’a Avatarlar Aang, Zuko ve Korra Dahil Oluyor

Yakın tarihte gördüğümüz daha beklenmedik geçitlerden birinde Avatar: The Last Airbender ve The Legend of Korra Smite’a geliyor. Bildiğiniz üzere mitik tanrılardan kahramanların bulunduğu Smite, ayrıca 3. şahıs bakış açısıyla da moba kategorisine çok farklı bir tarz getirmişti. Şimdi dünya çapında çok sevilen Avatar karakterleri oyuna kahraman olarak ekliyor.

Bunu doğrudan bir kahraman olarak düşünmemeniz gerekiyor. Kostüm olarak alınabilecek ve uygun kahramanlarda aynı yetenekler olmasına rağmen farklı görünecekler. Bu da oyun zevkinizi katlayacaktır.

Önümüzdeki ay Temmuz ayında Smite‘a gelecek olan Battle Pass’te satışa sunulacak. Kaplamalar ve tarihler hakkında tüm bilgiler 24 Haziran’da 15: 00’da canlı yayın sırasında twitch.tv/smitegame adresinde mevcut olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Bütün Journal Entry Konumları