Moba

Ünlü Moba Smite’a Avatarlar Aang, Zuko ve Korra Dahil Oluyor

Yakın tarihte gördüğümüz daha beklenmedik geçitlerden birinde Avatar: The Last Airbender ve The Legend of Korra Smite’a geliyor. Bildiğiniz üzere mitik tanrılardan kahramanların bulunduğu Smite, ayrıca 3. şahıs bakış açısıyla da moba kategorisine çok farklı bir tarz getirmişti. Şimdi dünya çapında çok sevilen Avatar karakterleri oyuna kahraman olarak ekliyor.

Bunu doğrudan bir kahraman olarak düşünmemeniz gerekiyor. Kostüm olarak alınabilecek ve uygun kahramanlarda aynı yetenekler olmasına rağmen farklı görünecekler. Bu da oyun zevkinizi katlayacaktır.

Önümüzdeki ay Temmuz ayında Smite‘a gelecek olan Battle Pass’te satışa sunulacak. Kaplamalar ve tarihler hakkında tüm bilgiler 24 Haziran’da 15: 00’da canlı yayın sırasında twitch.tv/smitegame adresinde mevcut olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MobaRehber

Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Sorunu

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

Moba

League of Legends, Bir Sonraki Sezon İçin Yeni Bir Market Hazırlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Bütün Journal Entry Konumları