Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonCyberpunk 2077KonsolPC

Cyberpunk 2077, Yeni Nesil Konsollara Daha Sonra Çıkacak

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin yeni nesil konsollar için çıkacağını doğruladı, ancak PlayStation 5 ve Xbox Series X’in piyasaya sürülmesiyle onları göremeyeceğiz. Bu konsollar için oyun daha sonra yayınlanacak. Bu durumda yeni nesil konsollar için oyunun çıkış tarihi olarak 2021 yılını verebiliriz.

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin Xbox Series X ve PlayStation 5 için bir noktada güncellenmiş bir versiyona sahip olmasına rağmen, oyuncuların oyunun bu yeni nesil versiyonlarını her iki konsolun başlangıcında görmeyi beklememesi gerektiğini doğruladı. Bunlar “sonra gelecek”.

“Microsoft’un konsolu açısından, dediğim gibi, hem güncellemeyi hem de kuşaklar arası kullanılabilirliği resmi olarak onayladık, yani oyunu yeni nesil konsolla oynayabileceksiniz. Bununla birlikte, uygun, tam gelişmiş bir yeni nesil versiyon söz konusu olduğunda, bu daha sonra gelecek, burada ne zaman olur, bir yorumum yok.” CD Projekt İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Michal Nowakowski, Video Oyunları Chronicle’a bu açıklamaları yaptı.

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, PS5 karmaşası

Nowakowski diğer açıklamalarına bakacak olursak; Sony, PS4’ün gelişmiş oyunlarının PS5’te oynanabileceğinden bahsetti. Ama Cyberpunk 2077 için durum ne olur bilinmiyor. Bunun yanında Xbox One X ‘de Cyberpunk 2077 sürümünün gelişmiş versiyonu Xbox Series X’te ücretsiz olarak oyunu zaten almış olanlara sunulacak. Ama Sony için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Yani Xbox One X için Cyberpunk 2077 aldıysanız ve daha sonra yeni nesil Series X konsola geçerseniz Cyberpunk 2077’yi tekrar almanıza gerek yok. Bu durumda Sony nasıl haraket edecek şimdilik bilinmiyor.

Nowakowski, “PlayStation’dan gelen resmi bir açıklama yok, bu yüzden hiçbir şeyi gerçekten doğrulayamıyor veya inkar edemiyoruz. İlk olarak bu sorunları ele alması gereken PlayStation ve onlar açıklama yaptığında biz de durumu açıklamaktan sevinç duyarız. Playstation bir şey söylemeden bizim bizim Cyberpunk 2077’nin PS5 sürümü hakkında konuşmamız doğru olmaz.”

Cyberpunk 2077 çıkış tarihinde bir değişiklik yok

Nowakowski ayrıca Cyberpunk 2077’nin Eylül ayında Xbox One, PS4 ve PC’de yayınlanacağını doğruladı. Şu anda oyunun piyasaya sürülmesinde bir gecikme yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Rol Oyunu

The Witcher 3'ün Yeni Nesil Sürümü Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online’da Nasıl “Hayvan” Olursunuz? İlginç Bir Rehber