Mobil Oyun

Square Enix, Nier Mobile’ın Oynanış Videosunu Paylaştı

Square Enix, Nier Mobile oyununun bir oynanış vidosunu yayınladı.

Nier Reincarnation, Yosuke Saito tarafından üretilen, Yoko Taro tarafından yönetilen ve CyDesignation tarafından karakter tasarımı ile Applibot tarafından geliştirilen bir iOS ve Android rol yapma oyunudur. Oynanış videosu pek bir şey sunmuyor: müzik arka planda çalıyor, kamera kıyamet sonrası görüntülerle sinematik devreye giriyor ve sanal navigasyon görünüyor. Oyuncu karakterinin ilerlediği videoda görülüyor. Bu tam bir oynanış videosu sayılmasa da oyunun bir mekanını görmeniz için ideal bir video.

Ayrıca kontroller de görülüyor Bu açıdan oyunculara bazı fikirler verebilir. En önemlisi de grafik ve çizimler. Nasıl bir mobil oyun bizi bekliyor oldukça merak ediyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Rules of Survival Hilecilere Karşı Cihazları Banlıyor

22 Nisan 2020’de 10 yaşına giren Nier dünyasında işler değişiyor. Bir mobile oyunun yanı sıra Nier Replicant’ın yükseltilmiş bir sürümü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaMobil OyunRehber

Stranded Deep'te Balık Tuzağı Nasıl Kurulur?

Mobil Oyun

Yeni Final Fantasy XI Mobile Ekran Görüntüleri Karşınızda

Mobil OyunNişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile Sezon 6 Yol Haritası ve Gelecek Planları

Mobil OyunYarış Oyunları

Forza Street Android Ve iOS İçin Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyun Konsollarına Ek Vergi Geldi, Yeni Konsol Fiyatları Nasıl Olacak?