Mobil Oyun

Square Enix, Nier Mobile’ın Oynanış Videosunu Paylaştı

Square Enix, Nier Mobile oyununun bir oynanış vidosunu yayınladı.

Nier Reincarnation, Yosuke Saito tarafından üretilen, Yoko Taro tarafından yönetilen ve CyDesignation tarafından karakter tasarımı ile Applibot tarafından geliştirilen bir iOS ve Android rol yapma oyunudur. Oynanış videosu pek bir şey sunmuyor: müzik arka planda çalıyor, kamera kıyamet sonrası görüntülerle sinematik devreye giriyor ve sanal navigasyon görünüyor. Oyuncu karakterinin ilerlediği videoda görülüyor. Bu tam bir oynanış videosu sayılmasa da oyunun bir mekanını görmeniz için ideal bir video.

Ayrıca kontroller de görülüyor Bu açıdan oyunculara bazı fikirler verebilir. En önemlisi de grafik ve çizimler. Nasıl bir mobil oyun bizi bekliyor oldukça merak ediyoruz.

22 Nisan 2020’de 10 yaşına giren Nier dünyasında işler değişiyor. Bir mobile oyunun yanı sıra Nier Replicant’ın yükseltilmiş bir sürümü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Oyun Konsollarına Ek Vergi Geldi, Yeni Konsol Fiyatları Nasıl Olacak?