AksiyonRol Oyunu

Ubisoft, Assasins Creed 2’yi Ücretsiz Vermeyi Planlıyor

Şu an yapacak herhangi başka bir şey yok. Evlere kapandık ve  ücretsiz oyunlar için iyi bir zaman. İnsanların zaman geçirmesine yardımcı olmak için bol miktarda ücretsiz oyun veriliyor. Wizards of the Coast bir sürü D&D materyali veriyor (Adventure with Muk, Lost Mine of Phandelver gibi) ve şu anda Epic Store’dan Sherlock Holmes: Crime & Punishment ve Close to the Sun üctretsiz alınabilir durumda. Önümüzdeki günlerde yine Epic Store Just Caused 4 ‘ü ücretsiz şekilde verecek.

Daniel Ahmad’ın Twitter’da fark ettiği gibi, Ubisoft, Assassin’s Creed 2’nin Alman sitesi mydealz.de’de ücretsiz bir teklif olarak görünmesiyle cömertliğini tekrar göstermek üzereymiş gibi görünüyor. (Yakın zaman önce Light of Child ve Rayman Legends’ı vermişlerdi).

ubisoft assassins creed 2

Oyun Ezio Auditore da Firenze’yi karşımıza çıkaracak ve Mario adlı bir karakteri biza tanıtacak. 14 Nisan Salı gününden itibaren Uplay’den ücretsiz alınabilecek. Assassin’s Creed: Brotherhood and Revelations’da aynı zamanda indirimli fiyattan satışa sunulacak.

Ücretsizlerden bahsediyorken hazır, Sokpop Collective minik tren simülatörü Soko Loco‘yu ücretsiz olarak veriyor, onu da koleksiyonunuza şimdi dahil edebilirsiniz..

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends Volibear’in Güncellenmiş Halini Ortaya Çıkardı