AksiyonRol Oyunu

Ubisoft, Assasins Creed 2’yi Ücretsiz Vermeyi Planlıyor

Şu an yapacak herhangi başka bir şey yok. Evlere kapandık ve  ücretsiz oyunlar için iyi bir zaman. İnsanların zaman geçirmesine yardımcı olmak için bol miktarda ücretsiz oyun veriliyor. Wizards of the Coast bir sürü D&D materyali veriyor (Adventure with Muk, Lost Mine of Phandelver gibi) ve şu anda Epic Store’dan Sherlock Holmes: Crime & Punishment ve Close to the Sun üctretsiz alınabilir durumda. Önümüzdeki günlerde yine Epic Store Just Caused 4 ‘ü ücretsiz şekilde verecek.

Daniel Ahmad’ın Twitter’da fark ettiği gibi, Ubisoft, Assassin’s Creed 2’nin Alman sitesi mydealz.de’de ücretsiz bir teklif olarak görünmesiyle cömertliğini tekrar göstermek üzereymiş gibi görünüyor. (Yakın zaman önce Light of Child ve Rayman Legends’ı vermişlerdi).

ubisoft assassins creed 2

Oyun Ezio Auditore da Firenze’yi karşımıza çıkaracak ve Mario adlı bir karakteri biza tanıtacak. 14 Nisan Salı gününden itibaren Uplay’den ücretsiz alınabilecek. Assassin’s Creed: Brotherhood and Revelations’da aynı zamanda indirimli fiyattan satışa sunulacak.

Ücretsizlerden bahsediyorken hazır, Sokpop Collective minik tren simülatörü Soko Loco‘yu ücretsiz olarak veriyor, onu da koleksiyonunuza şimdi dahil edebilirsiniz..

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

RehberStranded Deep

Stranded Deep Nasıl Bitirilir? Adadan Ayrılma

RehberStranded Deep

Stranded Deep'te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends Volibear’in Güncellenmiş Halini Ortaya Çıkardı