Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonRol Oyunu

Ubisoft, Assasins Creed 2’yi Ücretsiz Vermeyi Planlıyor

Şu an yapacak herhangi başka bir şey yok. Evlere kapandık ve  ücretsiz oyunlar için iyi bir zaman. İnsanların zaman geçirmesine yardımcı olmak için bol miktarda ücretsiz oyun veriliyor. Wizards of the Coast bir sürü D&D materyali veriyor (Adventure with Muk, Lost Mine of Phandelver gibi) ve şu anda Epic Store’dan Sherlock Holmes: Crime & Punishment ve Close to the Sun üctretsiz alınabilir durumda. Önümüzdeki günlerde yine Epic Store Just Caused 4 ‘ü ücretsiz şekilde verecek.

Daniel Ahmad’ın Twitter’da fark ettiği gibi, Ubisoft, Assassin’s Creed 2’nin Alman sitesi mydealz.de’de ücretsiz bir teklif olarak görünmesiyle cömertliğini tekrar göstermek üzereymiş gibi görünüyor. (Yakın zaman önce Light of Child ve Rayman Legends’ı vermişlerdi).

ubisoft assassins creed 2

Oyun Ezio Auditore da Firenze’yi karşımıza çıkaracak ve Mario adlı bir karakteri biza tanıtacak. 14 Nisan Salı gününden itibaren Uplay’den ücretsiz alınabilecek. Assassin’s Creed: Brotherhood and Revelations’da aynı zamanda indirimli fiyattan satışa sunulacak.

Ücretsizlerden bahsediyorken hazır, Sokpop Collective minik tren simülatörü Soko Loco‘yu ücretsiz olarak veriyor, onu da koleksiyonunuza şimdi dahil edebilirsiniz..

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStarfield

Starfield: Özellikler (Traits) Nasıl Kaldırılır?

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep Kaç Kişilik?

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends Volibear’in Güncellenmiş Halini Ortaya Çıkardı