Nişancı Oyunu

Valorant Ranked Competitive Mode’u Nasıl Açarsınız?

Valorant’ın kapalı beta sürümü, oyuncuların becerilerini benzer beceriye sahip rakiplere karşı test edebilecekleri ve topluluğun geri kalanına ne kadar iyi olduklarını göstermek için rütbeleri yükseltebilecekleri rekabetçi bir mod kazanacak. Ancak, oyuncuların bu modun kilidini açmak için belirli bir gereksinimi karşılamaları gerekir. Neyse ki, sizin için sıralı rekabetçi modun kilidini nasıl açacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Valorant Sıralamalı Rekabetçi Modu Nasıl Açılır

Valorant dereceli rekabetçi modun kilidini açmak ve yeteneklerini test etmek isteyen oyuncuların ilk önce toplam 20 Derecelendirilmemiş maç oynaması gerekir. Toplam 20 Derecelendirilmemiş maç oynadıktan sonra, taktiksel nişancı oyunu için sıralı rekabetçi modun kilidi açılacak ve sunduğu rütbelere tırmanmaya başlayabileceksiniz.

Oyuncuların kilidini açtıklarında bu belirli rütbe listesinde elde edebilecekleri toplam sekiz sıralama vardır. Bu rütbelerin her birinde, oyuncuların Valorant olarak bilinen sıralamadaki rekabetçi modda başarabilmeleri için mümkün olan en yüksek rütbe hariç üç bölümden geçmesi gerekir. Bu sıralamaların aşağıdaki resimde nasıl olduğunu görebilirsiniz:

Oyuncular bu rank listesindeki maçlara diğer dört arkadaşla oynayabilir. Ancak, daha güçlü ya da zayıf rakiplerle eşleşmemek için oyuna girdiğiniz arkadaşlarınızın da sizlerle benzer rankta olması gerekiyor. Sıralı rekabet modunda 14 gün boyunca herhangi bir maç oynamazsanız rütbeniz oyunda gösterilmez. Endişelenmeyin, çünkü oynamazsanız da rütbeniz bozulmaz. Kapalı betada sıralı rekabet modunun saflarında ilerlerken kaydettiğiniz ilerleme, oyun tam olarak yayınlandığı zaman sıfırlanacak.

Riot Games’in resmi bir blog yazısına göre, “Kişisel performansınızın yeteneğinizin erken değerlendirilmesi üzerinde daha büyük bir etkisi olacaktır, ancak zamanla becerinizi geliştirdiğiniz için buradaki maçların önemi azalacaktır. Rekabetçi mod ise Ne kadar kararlı bir şekilde kazanacağınızı veya kaybedeceğinizi ölçer. Biz, tüm maç boyunca elimizden gelenin en iyisini oynarız ve burada yükselmeye başladıktan sonra sıralı rekabetçi mod sizi daha başarılı olma konusunda teşvik edecektir.”

[ctu_ultimate_oxi id=”5″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online’da Hızlı Seviye Atlamak ve Hızlı Bir Şekilde İtibar Kazanmak İçin ne Yapmalısınız?