e-SporNişancı Oyunu

Valorant’ta Nasıl Arkadaş Eklenir?

Oyuncular, Valorant kapalı beta sürümüne arkadaş ekleyebilir ve düşmanlarına karşı zafer kazanmak için birlikte oynayabilirler.

Valorant kapalı beta şu anda devam ediyor ve birçok oyuncu Riot Games’in yeni birinci şahıs nişancısının sunduğu her şeyi deneyimliyor. Tanıdığınız kişilerle oynarken rekabetçi çok oyunculu oyunlar her zaman daha çok iyi hissettirir. Bu yüzden, Valorant kapalı beta sürümüne yakın zamanda erişim kazanmış olan oyuncuların nasıl arkadaş ekleyeceklerini ve birlikte oynayacaklarını anlamaya çalışmaları bir süpriz sayılmaz.

Valorant’a Arkadaş Ekleme

Şimdi, bir arkadaş eklemeye çalışan oyuncuların, taktik atıcı ana menüsünde oldukları zaman ekranlarının sağ tarafına bakmaları gerekecek. Ardından, üzerinde Play Now düğmesi bulunan sütunun en altında artı işareti eklenmiş bir kişinin simgesini bulacaksınız. Bu simgeye tıklayın. Eklemek istediğiniz arkadaşınızın Riot kimliğini ve sloganını girmenizi sağlayacak yeni bir pencere açılacaktır. Aşağıdaki kapalı betada bunun nasıl bir örneğini bulabilirsiniz:

Riot Kimliği oyundaki birinin gerçek adıdır, slogan ise başlığında göreceğiniz onu takip eden kısımdır. Bunların ikisini de girin ve ardından arkadaşınıza istek göndermek için artı işaretini tıklayın. Bu isteği kabul ettikten sonra, resmi olarak arkadaşınızın listesine ekleyecek ve birlikte oynayabileceksiniz.

Valorant kapalı beta’yı oynamadan önce bir Riot Games hesabı almayan oyuncuların, bu bilgileri yukarıda girmesi gerektiğinde hesap açması zorunlu hale gelecektir.

Bu sistemi kullananlar en fazla dört arkadaşla oynayabilirler. Bununla birlikte, özel bir oyun oynuyorsanız, en fazla dokuz oyuncu ile oynayabilirsiniz. Beş kişilik iki takımın özel bir maçta tam bir lobi için doldurulması gerekir.

[ctu_ultimate_oxi id=”5″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 5’in Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Son Olabilir