e-SporSavaş Oyunları

Valorant’ın Gösterişli Karakteri Jett, Yeni Bir Fragmanda Göründü

Valorant, yüksek hasar vermek için hızlı bir şekilde girip çıkmakta uzmanlaşmış bir rüzgar manipülatörü olan oynanabilir karakter Jett’i görebileceğiniz bir video yayınladı.

Valorant sonunda oyunun maskot karakteri (Ajan) olan Jett için bir tanıtım videosu hazırladı. Valorant’ın diğer Temsilcileri gibi Jett’in videosu da benzersiz araç setini göstermeye kısmen yetiyor, kısmen olmasının sebebi yalnızca 30 saniye sürüyor.

Riot Games, Jett’i tasarım açısından en yüksek beceri sınırına sahip Ajan olarak tanımlar. Güney Kore’den bir kahraman ve kaçamak dövüşmek ve çevik dövüş stilini kolaylaştırmak için rüzgârdan yararlanıyor. Rakiplerine yıldırım düşürdükten sonra misilleme şansı olmadan geri çekilme konusunda uzmanlaşmış bir kahraman olarak görülüyor.

Hazırlanan bu videoda Jett’in bazı yeteneklerini görmemiz mümkün olsa da Ulti’sini maalesef koymamışlar. Bu açıdan oyuncular biraz daha meraklanıyor.

valorant jett

Bir maçtan önce satın alabileceği iki yetenek arasında Cloudburst ve Updraft yer alıyor. Cloudburst, oyuncuyu yönlendirebilecek bir rüzgar küresi gönderir. Küre bir şeyle temas ettiğinde, bir sis bulutu içinde patlar, görüş engellenir ve Jett’e geri çekilmek veya öldürmek için zaman verir. Hemen alttaki tweet ile izleyebilirsiniz.

Updraft ile Jett, daha yüksek alanlara çıkabilir. Rüzgar yardımıyla da rakibinden daha yükseğe çıkabilen Jett, alan avantajını kullanabilir.

Jett’in her maça girdiği zaman sahip olacağı iki yetenek sırasıyla Tailwind ve Blade Storm, onun İmzası ve Ulti’sidir. Tailwind ile Jett, oyuncunun anında istediği yöne doğru fırlamasına yardımcı olur. Bir oyuncu savaştan çıkmak istediğinde oldukça etkili bir yetenektir ve kısa bekleme süresiyle üst üste kullanılabilir.

Blade Storm’a gelince, neredeyse tam olarak göründüğü gibi çalışır. Jett, bir rüzgarı kullanarak çok sayıda hançerle silahlanır. Daha sonra maksimum verimlilik için bu silahları rakiplerine tek tek veya hepsini fırlatabilir. Bu hançerlerden herhangi biri birisini öldürürse, Jett’in tüm cephaneliği kendisini yeniden dolar, böylece tekrar tekrar aynı yeteneği kullanabilir ve bu Ultimate’daki her kullanım Jett’i bir ölüm makinesine çevirebilir.

Belirtildiği gibi, bu yetenek videoda görünmedi. Ancak, Valorant açık beta bir haftadan daha kısa sürede oyuncularla buluşacağından, oyuncuların bunu oyun içinde görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Riot Games, Valorant’ın tam sürümünün tam olarak ne zaman çıkacağını henüz açıklamadı, ancak muhtemelen oyunun takipçileri beta kapatıldıktan sonra bir şeyler duyacaklar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberValorant

Valorant Hata Çözümleri : Van 135 Hatası

Destiny 2Rehber

The Moon Override Görevi Nasıl Yapılır? Destiny 2

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması