AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG

Metro: Exodus, Ghost of Tsushima, World of Warcraft, ve daha fazlasının arkasındaki geliştiricilerden Dark Souls benzeri bir aksiyon RPG ve bu yıl Xbox One, PS4 ve PC’de piyasaya sürülecek olan Mortal Shell geliyor.

Mortal Shell, geliştirici Cold Symmetry’den, doğrusal olmayan bir açık dünyayı keşfederken silahları ve becerileri geliştirmenize izin veren rol yapma unsurları ile From Software’in Souls serisinden sonra popüler hale gelen zorlu savaşları içeriyor. Oyunun korku odaklı atmosferiyle kendisine olan ilgiyi arttıracağı düşünülüyor.

Mortal Shell’in öne çıkan bir yönü Shell denilen şeyler. Her biri farklı dövüş stilleri ve yetenekleri ile oynayacak olan düşmüş savaşçıların boş bedenlerini fiziksel olarak kontrol edeceksiniz. Bir Shell ile rahat edip daha da yükseltebilirsiniz, böylece oyun tarzınızı seçebilir ve üzerinizdeki eşya ve silahlarla uyum sağlayabilirsiniz.

Mortal Shell, sadece 15 çalışandan oluşan Cold Symmetry ile iki yılı aşkın bir süredir geliştirilmektedir. Üç kurucu ortağı – Andrew McLennan-Murray, Anton Gonzalez ve Vitaly Bulgarov – sonunda stüdyo çalışmalarını sergilemekten heyecan duyuyor. “Son iki yıl, saf karmaşıklığın şok edici yapısıyla dolu ve kenimizde oynamaktan zevk aldığımız her geçen gün daha da geliştirdiğimiz bir oyun yaptık.”

mortal shell

Mortal Shell de çok uzun süre çıkışını beklemeyecek, 2020’nin 3. çeyreğinde planlanan bir lansmanla karşımızda olacak. Testin ayrıntıları henüz bilinmemekle birlikte, beta’ya oyunun resmi web sitesinden başvurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı