AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG

Metro: Exodus, Ghost of Tsushima, World of Warcraft, ve daha fazlasının arkasındaki geliştiricilerden Dark Souls benzeri bir aksiyon RPG ve bu yıl Xbox One, PS4 ve PC’de piyasaya sürülecek olan Mortal Shell geliyor.

Mortal Shell, geliştirici Cold Symmetry’den, doğrusal olmayan bir açık dünyayı keşfederken silahları ve becerileri geliştirmenize izin veren rol yapma unsurları ile From Software’in Souls serisinden sonra popüler hale gelen zorlu savaşları içeriyor. Oyunun korku odaklı atmosferiyle kendisine olan ilgiyi arttıracağı düşünülüyor.

Mortal Shell’in öne çıkan bir yönü Shell denilen şeyler. Her biri farklı dövüş stilleri ve yetenekleri ile oynayacak olan düşmüş savaşçıların boş bedenlerini fiziksel olarak kontrol edeceksiniz. Bir Shell ile rahat edip daha da yükseltebilirsiniz, böylece oyun tarzınızı seçebilir ve üzerinizdeki eşya ve silahlarla uyum sağlayabilirsiniz.

Mortal Shell, sadece 15 çalışandan oluşan Cold Symmetry ile iki yılı aşkın bir süredir geliştirilmektedir. Üç kurucu ortağı – Andrew McLennan-Murray, Anton Gonzalez ve Vitaly Bulgarov – sonunda stüdyo çalışmalarını sergilemekten heyecan duyuyor. “Son iki yıl, saf karmaşıklığın şok edici yapısıyla dolu ve kenimizde oynamaktan zevk aldığımız her geçen gün daha da geliştirdiğimiz bir oyun yaptık.”

mortal shell

Mortal Shell de çok uzun süre çıkışını beklemeyecek, 2020’nin 3. çeyreğinde planlanan bir lansmanla karşımızda olacak. Testin ayrıntıları henüz bilinmemekle birlikte, beta’ya oyunun resmi web sitesinden başvurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors Sistem Gereksinimleri

RehberReturnal

Returnal'da Hile Kodlarına Erişme

Cyberpunk 2077KonsolRehber

Xbox ve Playstation'dan Cyberpunk 2077 İçin Para İadesi Alma

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı