e-SporNişancı Oyunu

Valorant’ın Yeni Haritası Ascent Hakkında Sızıntılar Var

Valorant için Ascent adlı potansiyel yeni bir harita sızdırıldı ve Venedik’ten esinlenen kanallar ve gondollar içeren bir harita bizleri bekliyor gibi görünüyor.

Valorant’ın kapalı beta sürümü şu sıralar en popüler oyunlardan ve Twitch’de çok izlenen oyunlar arasında yer alıyor. Son yaşanan gelişmeler neticesinde Valorant’ın bir sonraki potansiyel haritası sızdırılmış gibi görünüyor ve oyuna yeni içerikler eklenecek deniyor.

Reddit kullanıcısı UlfricTheThird, “Ascent” adını referans verdikleri bir harita, Valorant içeriklerinin ekran görüntülerinin yayınlanmasıyla ortaya çıktı. Harita İtalya’da geçiyor, kanallar ve gondollarla Venedik’e benziyor. Bir pizzacı, bir otel ve ayrıca bir baget olabilecek harita içerikleri de bulunuyor.

valorant haritası ascent

Sızıntının son kısmı, Yükseliş haritasının tüm düzenini gösteren bir mini harita. A ve B kısımları için işaretlenmiş etkinlik yerleri görünüyor. Mini haritadan çok şey öğrenmek mümkün değil, ancak Valorant’ın diğer haritalarından daha fazla miktarda küçük oda ve köşeye sahip gibi görünüyor.

Ascend’in Valorant için ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bilgi yok. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Riot kapalı beta sürümünü tamamlayıp Valorant’ın bu yaz tam sürümü yayınlandığında ortaya çıkabilir.

Valorant şimdi PC’de kapalı beta olarak oynanabiliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Söylentiye Göre Resident Evil 4 Remake Geliştirme Aşamasında