Battle Royale

Fortnite Oyuncuları Twitter’da Oyunu Protesto Ediyor

RIP Fortnite, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil oyuncular ücretsiz oynanabilen battle royale oyununu ve içinde bulunduğu mevcut durumu protesto ettikleri için Twitter’da trend oldu. Tepkilerin nedeni oyunun eskisi kadar iyi olmadığı ve ilgi çekmediği olarak belirtiliyor. Tabii ki, Twitter’daki çoğu trend gibi, “RIP Fortnite” ın neden trend olduğunu soran birçok insanın yanı sıra, eğilime katılanların bazıları da konuyla alakası olmamasına rağmen trendin büyümesini sağlıyor.

Bildiğiniz gibi, Fortnite son zamanlarda bazı ciddi eleştiriler alıyor. Birincisi, birçok oyuncu beceri tabanlı eşleştirmenin (SBMM) hala oyunda olduğu için üzgün. Buradaki neden, eşleştirme özelliğinin oyunu daha ciddi ve zorlu hale getirmesi ve bu da oyunu daha az eğlenceli hale sokmasından olduğu söyleniyor. Mücadelenin zorluğu artınca özellikle casual oynayanlar oyundan zevk alamıyor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty: Mobile Season 6 Sızıntıları - Çıkış Tarihi, Kaplamalar, Haritalar, Silahlar

Bu arada, diğerleri oyunun sunucu sorunlarından şikayet ediyorlar. Bildiğiniz gibi, koronavirüs salgını sırasında video oyunlarına yönelen çevrimiçi oyuncuların akını nedeniyle birçok çevrimiçi oyunun sunucu sorunları ortaya çıktı. Fortnite’da bundan nasibini almış görünüyor.

Tabii ki, bu Twitter başlığı muhtemelen hiçbir fayda getirmeyecek. Fortnite bunun nedenlerden dolayı ilk kez trend olmuyor ve muhtemelen bu son olmayacak.

Sizin Fortnite ile ilgili sıkıntılarınız var mı? Ayrıca Fortnite’da eğlenebileceğiniz bir kaç içeriği gösteren yazılarımıza göz atarak oyundan daha çok zevk alabilirsiniz. Örneğin; maskesiz Deadpool kostümü almak için buraya bakabilirsiniz. Standart Deadpool kostümü almak için bu yazımızı kontrol edin. Fortnite’tan para iadesi almak istiyorsanız bu yazımızı inceleyin.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

Hayatta KalmaRehber

Grounded Trail Marker Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaRehber

Grounded'da Acid Gland Nasıl Elde Edilir?

Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Maskesiz Deadpool Kostümü Nasıl Alınır?