Battle Royale

Pubg Mobile, Soğuk Cephe Modunu Oyuna Ekliyor

PUBG Mobile, Soğuk Cephe Hayatta Kalma Modu adlı yeni bir modu oyuna ekliyor, ancak yeni modu çevreleyen detaylar hala biraz belirsiz.

PlayerUnknown Battleground Mobile bir süredir yeni Soğuk Cephe Hayatta Kalma Modunu geliştiriyor, şimdi bir çıkış tarihi mevcut. Bu yeni modla ilgili hala çok fazla belirsizlik olmasına rağmen, hayranların neyle ilgili olduğunu anlamak için uzun süre beklemeleri gerekmiyor. Soğuk Cephe 16 Nisan‘da telefonlarınıza geliyor.

PUBG Mobile’ın yakın tarihli bir tweet’i, Soğuk Cephe moudunun yeni bir görüntüsünü sergiliyor, ancak açıkça bir mod olarak adlandırmıyor. Bazı hayranlar, tamamen yeni bir oyun modu yerine, Cold Front Survival’ın klasik bir haritanın buzlu bir versiyonu veya belki de tamamen yeni bir harita olacağına inanıyorlar.

pubg mobile soğuk cephe modu

Yine de, hayatta kalma ifadesi, aslında standart Battle Royale özelliklerinden farklı olacağını işaret ediyor, ancak hangi yönüyle karşımızda olacağını tam olarak bilemiyoruz. Paylaşılan görselde dört kişilik bir ekip gözüküyor.

En azından, bu sadece yeni bir harita olsa bile, drone gibi bazı yeni özelliklerin ekleneceğini işaret ediyor. Yeni Soğuk Cephe Hayatta Kalma 16 Nisan Perşembe günü yayınlanacak ve bu noktada tüm bilinmeyenlerin ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. O zamana kadar hayranların sabırla beklemesi gerekecek.

Player’sUnkown Battlegrounds Mobile uzun zamandır mobil cihazlar için kullanılabilir.

Pubg Mobile ile ilgili betadaki Kütüphane haritası ve yeni moduyla ilgili bir habere buradan bakabilirsiniz. Pubg Mobile’ın en yeni özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz. Pubg Mobile’ın son karakterlerinden Carlo ile iglili bilgi almak isterseniz buraya bakın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ubisoft, Assasins Creed 2’yi Ücretsiz Vermeyi Planlıyor