Mobil OyunStrateji

Warhammer 40,000: Lost Crusade, MMO Strateji Oyununun Yakında Çıkması Planlanıyor

Son yıllarda sürekli yeni bir Warhammer oyunu hakkında gelişmeler yaşanıyor. Şimdi ise yeni bir Warhammer oyununun çıkışıyla ilgili bilgiler geliyor. Bu yıl Warhammer Quest: Silver Tower duyuruldu ve şimdi 40k hayranları için Warhammer 40.000: Lost Crusade yeni oyun hakkında detaylar gelmeye başladı. Oyunun 2020’nin ilk yarısında mobil cihazlar için piyasaya sürüleceği söyleniyor ve bununla birlikte oyun küresel bir lansmandan önce Çin’de piyasaya sürülecek.

Oyun, Çinli şirket Orca Games ve Games Workshop arasında bir lisans anlaşmasının ardından geliştirilmeye başlandı. Bu, 3D savaş alanlarında kahramanlarla savaşırken oyuncuların uzayda filoya komuta ettiğini göreceğimiz bir MMO strateji oyunu olacak. Bununla birlikte Warhammer 40,000: Lost Crusade hakkında daha fazla detay vermek için yeterli bilgimiz yok. Orca Games’in oyunu tek başına yayınlamayacağını biliyoruz. Bunun yerine, Çin Merkez Televizyonu iCheng ile ortak bir çaba göstereceği konuşuluyor.

Warhammer 40,000: Lost Crusade hakkında konuşan Orca Games CEO’su Shao Fang şunları söyledi: “Warhammer 40,000: Lost Crusade çok çeşitli kahramanla birlikte taktik stratejiye izin veren kapsamlı gerçek zamanlı savaş sahneleri içeriyor. ”

warhammer 40000

“Çin’deki yeni ve mevcut Warhammer hayranlarının Warhammer 40,000: Lost Crusade’i keşfetme ve eğlenme fırsatı elde etmesini sağlamak için Çin Merkez Televizyonu iCheng ile işbirliği yapmaktan da memnuniyet duyuyoruz.” diyerek açıklamasına devam etti.

Orca Games’in kendisi 2015 yılında kurulduğundan beri hem gündelik hem de stratejik oyunlarda uzmanlaşmıştır. Şirketin ekibi Kabam, Gameloft, Zynga ve Changyou gibi tanınmış diğer mobil oyun şirketlerinde tecrübe edinmiş kişilerdir.

Warhammer 40,000: Lost Crusade, 2020’nin ilk yarısında Çin’de ve daha sonra dünyanın geri kalanı için piyasaya sürülecek. Bu nedenle, ayrıntılar şu anda çok az olsa da yakın zaman içinde yeni bilgileri almak için bizleri takip edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 8’in FPP ile Önümüzdeki Yıl Çıkacağı Konuşuluyor