Battle Royale

Pubg Mobile’ın Yeni Modu ve Haritası Beta Sürümünde Göründü

Ghost Gaming isimli Pubg Mobile test oyuncusu, yeni oyun modunun büyük boyutlu bir kütüphane gibi görünen yeni bir haritada gerçekleştiğini gösteriyor. Mod, TDM’ye (Takım Ölüm Maçı) benzer, ancak biraz ilginç. Maçı kazanmak için takımınızın 18 öldürmesi olmalı, ancak her öldürmede silahınız otomatik olarak değişiyor.

PUBG Mobile, kütüphane haritasına sahip olabilen yeni modunu yakında testlerden çıkaracak ve takım ölüm maçını bu değişik yapısıyla oynayabileceksiniz.

 

Yeni mod, takım ölüm maçı gibi çalışır. Ancak, oyuncuların kazanmak için 18 öldürme tamamlaması gerektiği gibi birkaç değişiklik de moda eklenmiş. Oyuncu düşmanı öldürdüğünde, kullandığı silah otomatik olarak değişir. Bu açıdan neredeyse her silahla mücadele etmeniz gerekebilir. Bir çoğu için alışılmadık silahlar zorlayıcı olacaktır.

pubg mobile library map

UZI ve Bizon ile başladığınız maça, oyun ilerledikçe MP5K, QBZ, Scar-L, M762 gibi diğer silahları da elde edeceksiniz. Bu maçın süresi 10 dakikadır ya da takım olarak 18 öldürmeye ulaşmanız gerekir.

pubg mobile yeni harita library map

Bu mod hakkında en iyi şey, sadece kısa menzilli düşmanları öldürme şansına sahip olmanız ve maçı kolayca kazanmanızı kolaylaştıracak birçok gizli yolun olmasıdır. Mod’un Çin’den sonra Avrupa’da denenmesi gerekiyor. Daha sonra da tam sürüm olarak çıkması söz konusu. Zaman içinde gelen haberleri de yine sizlerle paylaşacağız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

FortniteRehber

Superman, Batman ve Beast Boy İle Oynama - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rust’ın Çiftçilik Sisteminde Yenilikler Oldu, At Kakası Oyuna Eklendi