MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Alfası Bu Hafta Başlıyor

BlizzCon 2019’da Blizzard, En büyük oyununun sekizinci genişlemesi olan World of Warcraft: Shadowlands’ı, hayal kırıklığı yaratan Battle for Azeroth sonrasında yayınlamış olacak. Pazartesi günkü bir blog yazısında, oyun direktörü Ion Hazzikostas, önümüzdeki genişlemenin bu hafta sonraki seçilmiş bazı oyuncular için alfa aşamasına gireceğini duyurdu.

Birçok oyuncunun World of Warcraft: Shadowlands betasını deneyimlemesi için beklemesi gerekecek olsa da, bu güncelleme paketi hakkında ayrıca çok fazla bilgi alabileceğimiz de kesin. Ancak Hazzikostas, oyuncuları konuyla ilgili olarak uyardı ve sizde tahmin edersiniz bu bir alfa.

Hazzikostas’a göre, alfa oyuncuları yeni Bastion bölgesi ile mücadele etme şansına sahip olacaklar, buarsı için Shadowlands ölüm sonrası temasının daha cennetsel tarafı denilebilir. Bu ayın ilerleyen günlerinde ekip, BlizzCon’da bahsi geçen yeni “sonsuz zindan deneyimi” şeklinde ifade edilebilecek bir bölgeyi “Torghast” bölgesini oyuna eklemeyi planlıyor. Tüm Shadowlands içeriği alfada test edildikten sonra, Blizzard sunucuları silecek ve daha geniş World of Warcraft: Shadowlands beta sürümünü başlatacaktır.

world of warcraft shadowlands

Tüm içerik lansman sırasında mevcut olmayacak olsa da, Hazzikostas oyuncuların yeni Spellbook’u hemen fark edeceğini söylüyor. Birkaç güncellemeden sonra ortadan kaldırılan oyuncu yeteneklerini, Blizzard Shadowlands ile geri getiriyor. 12 sınıfın hepsinde bu genişlemeden itibaren yeni veya çoğu durumda önceden kaldırılmış büyülerini bulabilecek.

Blizzard ayrıca görev arayüzünü geliştirerek, oyuncuların haritalarını açmaya gerek kalmadan bir hedefe nereye gitmeleri gerektiğini anlatmayı kolaylaştırdı. Alfa başlatıldığında bazı PvP para birimi değişiklikleri de aktif olacak.

Söylenene göre World of Warcraft: Shadowlands sadece tecrübeli oyuncuların basitçe oynayabileceği bir alan olmayacak. Yeni oyuncularda World of Warcraft deneyimine bu genişleme paketinden başlayabilecek. Yani oyuna uygun öğreticilerin World of Warcraft: Shadowlands genişletme paketine eklendiği söyleniyor.

Şimdilik, oyuncular sadece Soulbinds, Covenant Sanctums ve yeni Efsanevi eşyalar gibi son oyun içeriklerini görecekler. Önümüzdeki aylarda bu sistemler hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Sonunda beta sürümüyle ilgilenmek isteyen oyuncular Blizzard’ın web sitesinde nasıl katılacaklarını kontrol edebilirler. Alfaya katılmak için bilindiği kadarıyla herhangi bir başvuru yapılmıyor. Blizzard, oyunculuğuyla kendisine katkı yapmış oyuncuları davet ediyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warhammer 40,000: Lost Crusade, MMO Strateji Oyununun Yakında Çıkması Planlanıyor