Battle Royale

Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu

Escape From Tarkov geliştiricisi Battlestate Games, aşırı yüksek pinglere sahip oyuncuların yakında oyundan dışlayacağını ortaya koyuyor. Bu dışlama, oyun oynatmayacak manasına gelmemeli, sadece sizi pinginizin düşmesi için bekletecek.

Escape From Tarkov, oldukça popüler ve dünyanın dört bir yanından oyuncular oyuna giriyor. Elbette sunucuya uzaklığıa ve çeşitli etkenlere dayanarak ping sorunu yani gecikme sorununuz olabiliyor. Bu sorunu yaşayan oyuncular, diğer oyuncuların deneyimini olumsuz etkiliyor. Bu açıdan geliştirici ping sorunu olan bağlantıları dışarıda bırakmayı düşünüyor.

Escape From Tarkov geliştiricisi Battlestate Games, 250 veya daha fazla ping’e sahip olan oyuncuların oyunlarda önyükleneceğini açıklayan bir tweet yayınladı. Oyuncular, vuruş başlamadan önce pinglerini düşürmek için birkaç saniyeleri olacak. Bunun anlamı, oyuna girmeden önce pinginizin düşmesi beklenecek. Eğer pinginiz düzelmezse o maça girmeniz mümkün olmayacak.

Aşağıdaki açıklamadan sonra konuyla ilgili bir kaç farklı ses yükseldi. Bir kesim yüksek pingli oyuncularla oynamayacağı için bu durumu olumlu karşılıyor. Bir diğer kesim uzaktaki arkadaşlarıyla oyunu oynayamayacağını söylüyor, bir kesim ise belki hiç oyuna giremeyebilir deniliyor.

Battlestate Games, oyuncuları dışlamadan herkesi oyuna kazandırmak için bu adımı atsa da ikisi arasındaki ince çizgiyi dikkatli bir şekilde takip etmeli. Ping sorunu yaşamayan oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamasını amaçlarken diğer oyuncuları oyundan uzaklaştırmamalı. Bu süreçte ping sorununa yardım etmesi için oyuna daha fazla sunucu ekleneceği de söyleniyor.

Escape from Tarkov şu anda PC’de mevcut. Oyunun tam çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online Herkese Oyun İçi Para Dağıtıyor