Nişancı OyunuSwitch

World War Z, Switch İçin Duyuruldu

Saber Interactive, sevdiği 2019 co-op nişancı oyunu World War Z’nin Switch sürümünü duyurdu ve Yılın Oyunu Sürümü, yeni silah paketleri, karakter paketleri ve Fransa’nın Marsilya kentinde geçen üç görevli PvE bölümlerini içeriyor. Bu yeni sürüm, bu noktaya kadar World War Z için yayınlanan tüm DLC’yi de içeriyor.

Saber Interactive, NBA 2K Playgrounds, Vampyr, Ghostbusters: Video Game Remastered ve The Witcher 3 dahil olmak üzere birçok Switch oyununu yayınladı. Karch, IGN’ye World War Z’yi Switch’e getirmenin özellikle zor olduğunu söyledi. “Yüzlerce düşman ve dört oyuncuyla çevrimiçi sahneler oluşturduğumuzu unutmayın. Bunu Switch üzerinde çalıştırmak için yapmak zorunda olduğumuz en zor şey.” şeklinde konuştu.

wwz switch

Yılın Oyunu Sürümü, 5 Mayıs’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye (Epic Games Store aracılığıyla) karşımızda olacak. Switch sürümünde çıkış tarihi veya ek ayrıntı yok. World War Z hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 2023'e Ertelendi

Dying Light 2

Dying Light 2 geliştiricileri yeni oyun zorlukları, fotoğraf modu ve Game+ üzerinde çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Destiny 2 Sızıntısı,Yeni Genişleme Paketi, Alt Sınıflar ve Düşmanlar Hakkında Bilgi Veriyor