Battle Royale

Fortnite, PS Plus Üyeleri İçin Özel Bir Kostümü Oyuna Ekledi

PlayStation Plus üyeleri Fortnite’ın PS4 sürümü için ücretsiz bir kostüm alıyor. Bu, PS4 için Aralık ayından bu yana ilk özel kozmetik paketidir ve birkaç ayda bir PS4’te yeni kaplamalar yayınlanmaktadır.

Point Patroller olarak adlandırılan bu kostüm, yalnızca PlayStation 4’teki Fortnite oyuncuları için mevcut olacak özel bir oyun içi kozmetik paketidir. Point Patroller, Sony PlayStation estetiğiyle eşleşen Recon Strike, mavi / gümüş / siyah bir renk paletine sahiptir ve ek olarak sırt çantası da mevcut.

Dış görünüm, mevcut abonelikleri olan tüm PlayStation Plus Üyeleri için 15 Nisan’da yeni Fortnite Güncellemesinden hemen önce 14 Nisan’da PlayStation Store’da yayınlandı. Daha önce, bu özel kaplamalar sadece birkaç aydır mağazada mevcuttu, bu yüzden hala yapabiliyorken indirdiğinizden emin olun.

fortnite

Şu anda Fortnite’da biraz geride kaldıysanız endişelenmeyin, çünkü Fortnite Sezon 2, Sezon 3’ün başlayacağı 4 Haziran’a kadar uzatıldı. Sezon 2’deki tüm özel içerikleri ve mücadeleleri toplamak ve bitirmek için 4 Haziran’a kadar vaktiniz var, şimdi başlasanız başlasanız iyi olur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter World: Iceborne Yeni Güncelleme İki Yeni Zor Ejderhayı Oyuna Ekliyor