Battle RoyaleNişancı OyunuRehber

Apex Legends Kings Canyon Harita Rehberi

Apex Legends Kings Canyon haritasında bırakılacak en iyi yerler nerede? En iyi ganimeti olan yerler var ve bunları bulmanız için bu rehberde size yardımcı olacağız.

Apex Legends Kings Canyon haritası her şeyin başladığı yerdir, bu yüzden bir süredir etrafta olan oyunculara iyi ve tanıdık gelmelidir. Bir süre kayboldu ama şimdi geri döndü, bu yüzden doğal olarak mümkün olan en iyi yerlere, nereye ineceğinizi bilmek isteyeceksiniz. Adanın her tarafına yayılan ve dropship’ten başlayabileceğiniz birçok ilgi çekici yer var, ancak Apex Legends Kings Canyon haritasında en iyi nereye gideceğinizi soruyorsanız, o zaman sizin için bu bilgileri derledik.

Relay

Haritanın kuzeydoğu köşesinde yer alan Relay, genellikle sağlam bir ganimete sahip olma eğilimindedir ve dropship hemen üzerinde başlamadığı sürece, genellikle orada çok fazla oyuncu yoktur. Apex Legends oyuncusu olarak yeniyseniz ve sakin başlamak istiyorsanız ganimeti bol ve en sakin yerlerdendir.

Artillery

Relay’ın batısında bulunan Artillery, iki büyük hangar ve yağmalayabileceğiniz ganimetlerle dolu çok sayıda açık binaya sahip bir mekandır. Haritanın kenarına çok yakın olduğu için, birden fazla takım için yeterli yağma olmasına rağmen, nadiren doldurulur. Batıya doğru uzanmak, yanları kaplayan besleme kutuları olan bir tünel iken, ön kapı yine çoklu besleme kutuları ile doğal bir ortama açılır. Artillery favori bolgelerinizden biri olabilir, çünkü çok fazla kalabalık olmamasına rağmen oldukça çok ganimet barındırır ve sizi savaşa daha iyi hazırlayabilir.

Supply Ship

Oyunun başında, harita üzerinde ilerleyen bir mobil tedarik gemisi var. Nereye ineceğini ve dükkan açacağını görebilirsiniz ve bu her seferinde yüksek seviye yağmayı garanti eden bir yerdir. Tabii ki, bu aynı zamanda, özellikle de dropship yoluna yakınsa, popüler bir iniş alanı anlamına gelir. Eğer maçın başında sert çatışmalara girmek isterseniz mutlaka burayı tercih edin.

Hydro Dam

Hydro Dam, çok sayıda oyuncu için popüler bir yer olma eğilimi gösteren büyük bir alandır, çünkü yakındaki yerlere çok fazla bağlantı vardır. Bazı hızlı öldürmeler için buraya inin, ancak oyunculardan kaçınmaya çalışıyorsanız, bir tarafta başka bir takımı görmeden yağmalamak tamamen mümkündür. Oyunda daha sonra Hydro Dam’dan geçiyorsanız, köşelerde pusan oyunculara dikkat edin, çünkü burada kilometrelerce uzanan görüş alanı olan bazı sıkıntılı yerler vardır.

Hot Zone

Her oyunda, haritadaki rastgele bir konum, mavi bir işaretle gösterilen belirlenmiş bir Sıcak Bölge haline gelecektir. Bu, o bölgede çok daha kaliteli bir ganimet olacağı ve hatta tamamen donatılmış bir silah bulma şansının olduğu anlamına gelir. Tabii ki, tedarik gemisi gibi, bu da inanılmaz derecede popüler bir iniş noktası olduğu anlamına geliyor. Burada inanılmaz şeyler bulabilirsin ama savaşmaya hazır ol.

Market

Market, Apex Legends haritasında çok merkezi bir konumdur, ancak aynı zamanda karaya çıkmak için en iyilerinden biridir. Yarışmak için başka bir ekibiniz olabilir, ancak iç pazarda hızlı bir şekilde girdiğiniz sürece, genellikle bulmak için çok fazla ganimet vardır. İçeride savaşmak taktik gerektirir, çünkü her iki taraftaki iki oda ortada geniş bir açık alanla ayrılmıştır. Caustic burada kullanmak için harika bir efsanedir, çünkü her iki odaya da gaz tuzakları yerleştirebilir. İşiniz bittiğinde, içinde yaklaşık beş besleme kutusu bulunan büyük bir mağaraya ya da yakındaki ev bölgesine gidebilirsiniz.

Bunker

Bunker’in her zaman çok fazla ganimeti yoktur – muhtemelen tamamen sıkışmamak için her iki ucun dışında yağmalamanız gerekecektir – ancak erken inenler için bizi şaşırtabiliyor. Aslında her iki tarafta da odaların bulunduğu uzun bir koridor olduğundan, av tüfeği ve SMG’li oyuncular burada ön plana çıkabilir. El bombaları ve termit atın, şüpheli olmayan düşmanlar için köşelerde bekleyin ve burası bazı erken öldürmeleri almak için harika bir yerdir.

[ctu_ultimate_oxi id=”13″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft Unable to Start Up 3D Acceleration Error Çözümü