Battle Royale

Fortnite Sıkıntılı Eşyaları Oyundan Kaldırıyor

#EpicGames, oyuncuların seslerini yükseltmesine neden olan büyük bir hata keşfedildikten sonra #Fortnite ‘daki belirli bazı eşyaları devre dışı bıraktı.

Çoğu battle royale oyunu, oyuncuların hassas, ayrıntılı hareketler yapmalarını gerektirir ve bunun bir yönü, düşmanı yakında hissettiklerinde her fırsatta dinlemeyi içerir. Ne yazık ki, Fortnite oyuncuları Riot Control Baton’un oyuncuların yürürken hiç adım atmamasına izin verdiğini (yürüme sesi duyulmuyor) ve haksız öldürmelere neden olduğunu öğrendi. Oldukça bilindik nişancı oyunlarının arkasındaki geliştirici Epic Games, geliştiricilerin kendisiyle ilişkili ses sorunlarını düzeltebilinceye kadar harvesting tool’u şimdilik devre dışı bıraktığını duyurdu.

Epic Games, haberleri Fortnite’ın resmi destek Twitter hesabı aracılığıyla duyurdu. Riot Control Baton başlangıçta satın alınabilir bir pakette yer aldığı Aralık ayında Star Wars güncellemesinin bir parçasıydı.

Bilmeyenler için, oyundaki tüm oyuncuların yürürken ayak sesleri üretmesi gerekiyor ve hiçbir öğe oyunculara bu sesi saklama yeteneği vermemelidir. Bu, klipleri ağ etrafında paylaşılan hatanın temelde oyunu bozduğu anlamına gelir. Oyuncuların çoğunluğu muhtemelen öğeyi etkinleştirmiş ve arkasında kötü niyetli bir amacı olmamakla birlikte, diğer oyuncular ucuz kazançlar elde etmek için kullanıyor.

Şu anda, Epic Games’in öğeyi devre dışı bıraktığına dikkat etmek önemlidir, yani bazı oyuncular harvesting tool olarak ayarladıysa, artık orijinal, standart kazma varsayılan olacaktır. Tabii ki, hiçbir şey oyuncuların harvesting tool olarak farklı bir eşya kurmasını engellemez, ancak bir maça geçmeden önce bu gerçeğin farkında olmalıdırlar.

Ne yazık ki, öğenin insanların hesaplarına ne zaman geri verileceği konusunda hiçbir bilgi yoktur. Günler, haftalar ya da aylar olabilir. Genel olarak konuşursak, bunun gibi hatalar kolayca düzeltilebilir, ancak çalışanların şu anda evden çalıştığı göz önüne alındığında, öğeyle birlikte harita üzerinde koşan oyuncuları görmemiz biraz daha uzun sürebilir.

Birçok kez söylendiği gibi, hatalar asla eğlenceli değildir, özellikle de tüm oyunu mahvedebildiklerinde. Bir düşman ses çıkarmadan gizlice yaklaştıktan sonra arkadan vurulmak muhtemelen çoğu insanıhayal kırıklığına uğratmaya zorlayacaktır.

Tüm bu aylar önce paketi satın alan kişilerin hayal kırıklığına uğraması kesinlikle anlaşılabilir olsa da, oyunda böyle bir öğeye sahip olmak kabul edilemez.

Fortnite, PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Beyond: Two Souls Steam Versiyonu Sızdırıldı