KonsolKorkuPC

Scorn, Bilim Kurgu – Korku Oyunu PC ve Xbox XS’de Olacak

#scorn #horror #sci-fi #games

Ebb Software, gizemli birinci şahıs bilimkurgu korku oyunu Scorn için yeni bir fragman yayınladı.

Duyurulduğundan bu yana Ebb Software’in bilim kurgu korku oyunu Scorn hakkında çok az bilgi aldık ve yeni fragman yayınından sonra, oyun hakkında son derece ilgi çekici bir birinci şahıs olmasından başka çok şey bilmiyoruz. Bilimkurgu korku macerası, çok hareketli etle kaplı varlıklar ile dolu ve bildiğimiz tek şey, yakında oynamak istiyoruz.

Scorn, İsviçreli sanatçı H.R. Giger’in çalışmalarından açıkça ilham aldı ve Ebb Software ekibine göre Zdzislaw Bekinski, Franz Kafka, Jorge Luis Borges, Thomas Ligotti, J.G. Ballard, David Cronenberg ve hatta David Lynch, projenin ilham kaynağı oldu. Oyun, her ortamın kendi sırlarını tutan kendi karakteri olarak sunulduğu doğrusal olmayan, rüya benzeri bir deneyim sunacak şekilde ayarlandı. Aşağıdaki yeni fragmana bir göz atın.

Scorn, PC ve Xbox Series X’de piyasaya sürülecek.

Scorn Hakkında Daha Fazla Bilgi

Unreal Engine ile geliştirilen oyun Humble Bundle tarafından yayınlanacak. Humble Bundle’ın oldukça kaliteli, bir oyun satış sitesi olduğunu biliyoruz. Hayatta kalma-korku oyunu, Birinci şahıs nişancı, Macera Oyunu türünde olan Scorn hakkında ayrıca şu bilgileri verebiliriz;

Scorn, Ebb Software tarafından geliştirilen ve Humble Bundle tarafından Microsoft Windows için yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı korku oyunudur. Oyun doğrudan H. R. Giger ve Zdzisław Beksiński’nin eserlerinden esinlenmiştir. Ayrıca yukarıdaki fragmanda görüldüğü üzere oyun Xbox Series X üzerinden de oynanabilecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yakuza: Like a Dragon PC ve XBox SX İçin Yayınlanacak