AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla, Odyssey’den Daha Küçük ve Daha Kısa Olacak

#AssassinsCreedValhalla, Assassin’s Creed #Odyssey ‘in biraz şişirildiği eleştirisini ele almak için diğer Assassin’s Creed oyunlarından daha kısa ve daha küçük olacak. Bu konu, #Ubisoft Ortadoğu iletişim başkanı Malek Teffaha tarafından Twitter’da ortaya atıldı: “FYI, serideki en uzun veya en büyük oyun olmayacak. Bu konuda eleştiriler göz önüne alındı. ”

Odyssey’nin epik ölçeği ve 60 saat + uzunluğu birçok kişi tarafından takdir edilirken, önemli anlar arasında daha az anlamlı içerik ve uzun seyahat sürelerinden bahsedildi.

Assassin’s Creed Valhalla İlk Ekran Görüntüleri

Bu kesinlikle Valhalla’nın küçük bir oyun olacağını göstermez – yaratıcı yönetmen Ashraf İsmail daha önce oyunun bir Norveç bölgesine ve dört İngiliz krallığına sahip olacağını ve toplamda “İngiltere’nin büyük bir bölümünü” oluşturacağını söylemişti. .

Ayrıca Bakınız:   Maze: Shadow of Light Mobil Oyun Tanıtımı

Umarım, bu hareket daha yoğun bir şekilde paketlenmiş bir oyun anlamına gelir – kesinlikle Viking yerleşimi inşa etmekten balıkçılık, avcılık ve tarihsel olarak doğru Viking savaşlarına kadar yapılacak çok şey var gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Valhalla Nasıl Bir Oyun Olacak?

Yapılan açıklamada, eleştiriler göz önüne alındı deniyor. Bu açıdan düşünecek olursak, oyun süresini uzatmak için gereksiz içeriğe yer verilmeyecek. Yani en iyi örneklerden birisi çok uzun seyahat süreleri olmayacak. Bunun aksine oyunu genele yaymaktan çok daha kaliteli bir araya toplayacaklar. Bunun resmi bir yanı olmasa da zaman içinde daha iyi anlayacağız.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Mutlaka Kullanmanız Gereken Beceri Ve Yetenekler Rehberi

RehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima'da Oyuncuların Gözden Kaçırabileceği Eşyalar Var Mı?

Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

Rol Oyunu

Cyberpunk 2077'yi Ana Görevi Yapmadan da Bitirebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect Trilogy Remaster Önümüzdeki Sene Başında Çıkacak (Söylenti)