Haber

Twitch Yayıncılar İçin Yeni Denetleme Seçeneği Ekledi

Yayıncıların daha fazla seçeneğe sahip olması için #Twitch ‘e büyük bir değişiklik getirildi, ancak değişiklik Twitter’da çok popüler değil gibi görünüyor. #gamer #games

Son zamanlardaki tartışmalara rağmen, Twitch oyuncular için çevrimiçi yayın kategorisinde en büyük isimdir ve yayın bakımından çok daha samimi bir yer haline getirmek için son zamanlarda bazı güncellemeler aldı. Son gelen yeniliklerden biri de klipleri kapatma yeteneği.

Twitch kullanıcıları, kullanıcılarıyla paylaşmak için herhangi bir akışın küçük örneklerini alarak en sevdikleri yayıncıların kliplerini yayınlayabilirler. Bu, insanların komik klipler bulmasına ve yeni yayıncılar keşfetmesine izin verir. Ama yayıncılar bazı videoları için bu özelliğin tehlikeli olabileceğini düşünüyor. Bu açıdan yenilik bekliyor. Duruma en uygun örneği de aşağıda verdik.

Birçok Twitch kullanıcısı, kadın yayıncıların her ayağa kalktıklarında onların görüntülerinin alınmasını engelleyebileceğinden memnun olsa da, bu özelliğin oldukça gereksiz olduğunu düşünenler de çok sayıda. Bu gelişmeyi daha basit şekilde anlatmak gerekirse; bu yeni özellikle birlikte eğer yayıncı özelliği kapatırsa izleyiciler bu yayından herhangi bir parçayı kesip alamayacak. Açık olanlar ise eski yöntemle devam edecek.

Bu Twitch için harika bir başlangıç ​​gibi görünse de, yayıncılar ve modlarının genel olarak daha iyi araçlara ihtiyacı var. Twitch’te klipleri kapatmak, modlar ve yayıncıların kendisi de dahil olmak üzere herkes için klipleri kapatır. Twitch, siteyi yayıncılar için daha iyi hale getirmek adına sürekli olarak yönergelerini ve araçlarını güncelliyor, ancak onlar için, özellikle kadın yayıncılar için daha güvenli bir alan yapmak adına uzun bir yol var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Street Android Ve iOS İçin Yayınlandı