Battle Royale

Fortnite 350 Milyon Kayıtlı Oyuncuya Erişti

#EpicGames ‘in başarılı #oyunu #Fortnite şu anda 350 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı.

Fortnite’ın çok popüler bir oyun olması, bu noktada kimseye sürpriz gelmiyor. Yine de, Epic Games’in nişancı oyunu Fortnite ve özellikle battle royale modu, şirketin kendisi tarafından paylaşılan en son verilerle gösterildiği gibi, büyümeye devam ediyor. Oyunun şu anda 350 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

Fortnite, Epic’in paylaştığı çeşitli istatistiklerin bize sadece Nisan ayında Kraliyet Savaş modunda üç milyar saatten fazla sürenin kaydedildiğini söylediği için tarihin en önemli video oyunlarından biri olmayı hedefliyor.

Bir karşılaştırma yapmak ve bu sayıları daha iyi anlamak için, Mart 2019’daki kayıtlı oyuncu hesabı 250 milyon civarındaydı ve bu veriler oyunun bir yıl sonra hala büyüdüğünü doğruladı. Bunun nedeni, oyunun mevcut tüm platformlarda (PC’ler, konsollar ve mobil cihazlar) mevcut olması ve Epic’in oyunu tutarlılık ve titizlikle güncellemeye devam etmesinden kaynaklanıyor.

İster beğenin ister beğenmeyin, Fortnite, mevcut oyunlar arasında önemli bir oyun olmaya devam ediyor ve uzun süre çok sayıda kişi tarafından oynanmaya devam edecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile’da Bütün Survivor ve Killer Listesi