Nişancı Oyunu

Battlefield 5’in Bir Sonraki Güncellemesi Son İçerik Güncellemesi Olacak

#BattlefieldV , yolda yeni ve son içerik olacak 7.0 güncellemesini yakında alacak.

Nisan ayında Battlefield V geliştiricileri #DICE, oyunun Haziran ayında Update7.0 olarak gelecek olan son bir büyük güncelleme alacağına söz verdi. Reddit’teki en son “Bu Hafta Battlefield V” güncellemesi, Haziran içerik güncellemesinin geldiğini ve oyun için son büyük güncelleme olacağını doğruladı – ancak bir geliştirici tarafından yapılan bir yorum da oyunun hayranlarının canını sıkabilir.

Oyunun topluluk yöneticisi Braddock512’den gelen bir yorum, oyuna yeni içerik gelmeyecek olsa da, bunun “son” güncelleme olmadığını açıklığa kavuşturuyor. “Bu son içerik güncellemesi – ancak düzeltmeleri yapmayı planlıyoruz ve özelliğe daha fazla araç eklemek için Topluluk Oyunları Güncellemesi olacak. v7.0 Haziran Güncellemesi güncellemesi sona erdiğinde yeni / geri gelen içerikler olacak.”

Büyük güncellemeler sona ermekle birlikte, oyuncular Güncelleme 7.0’dan sonra belki de çok büyük bir şey beklememelidir, ancak güncellemeden sonra oyun statik ve değişmeyecek gibi görünüyor.

Battlefield V Kasım 2018’de piyasaya sürüldü ve bir buçuk yıldan uzun bir süredir içerik güncellemeleri aldı. Son zamanlarda tüm oyunculara oyun içi sorunları telafi etmek için bir miktar bonus para verildi. 200BFC tüm oyuncular tarafından kullanılabilir.

Battlefield 5’e gelen bu büyük güncelleme 2020’de DICE için tek değil – Star Wars Battlefront II son zamanlarda son büyük güncellemesini aldı ve lansmanından çok daha zengin. DICE, 2021 için planlanan Xbox Series X ve PlayStation 5 için yeni bir Battlefield oyununa odaklanırken diğer oyunlara verilen önem azalıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En Popüler Skyrim Quest Modları