Nişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 4 Fragmanı Price’ı ve Daha Fazlasını Gösteriyor

#CallOfDuty #ModernWarfare lobilerinde yüzlerce #Price klonuna tanık olmaya hazır mısınız, çünkü en son fragman Price’ı gösteriyor ve Price Sezon 4 için savaş geçişinde bulunan bir sonraki operatör olacak. Bu sezon önümüzdeki hafta 3 Haziran’da başlayacak.

Son birkaç sezonda kampanyadan Spec Ops ve Warzone’a kadar uzanan anlatıyı özetlemek için Infinity Ward herkesi hızlandıracak yeni bir hikaye fragmanı yayınladı. En önemli yenilikler arasında kimyasal silahların “vahşi doğada” olması, antagonist Bay Z hala dışarıda ve Kaptan Price ve Gaz şimdi karışıklığı çözmek için elit bir görev gücünün bir parçası olarak çağrıldı. Olay yeri ise Warzone konumu Verdansk. Ayrıca, dört mevsim olaylarında rol oynayacağı düşünülen Warzone sığınaklarından birinde yakın zamanda keşfedilen nükleer savaş başlığı herkesin merak konusuydu ve şimdi onunla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Fragman sonunda iki yeni silah da var: Vector ve Galil, ikisi de yakın zamanda Modern Warfare Warzone alt dizisine geldi. Ayrıca bu silahın bilgileri de Instagram üzerinden paylaşılmıştı.

Bu güncelleme oldukça fazla içeriği oyuna ekliyor, bu kalablık içinde kafanız karıştıysa hemen sayfanın başında hem de alttaki bağlantıda hikayenin özetini de bulabilirsiniz. Bilinmeyen şeyler de var, herkesin son zamanlarda şikayet ettiği gibi sezon dört yama boyutunun ne kadar büyük olacağı merak konusu ve muhtemelen yine herkes hayal kırıklığına uğratacak. Yine de kalitenin bir bedeli olduğunu söylemek gerek. Fragmanı yukarıdan ve ayrıca buradan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Balıkçılık Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Maneater: Dead Horse Lake İçindeki Tüm Görülecek Yerler