RehberRol Oyunu

Skyrim’de Oyunu Daha Güzel Hale Getirecek 5 Mod

#ElderScrolls #Skyrim eski bir oyun olduğundan artık ondan sıkılmış olabilirsiniz. Belki senelerdir oyunun yüzüne bile bakmayan vardır. Şu sıralar oynayacak yeni bir oyun bulamıyorsanız Skyrim’i modlarla daha değişik ve zengin hale getirebilirsiniz. Sizler için oyunu güzelleştirecek ve Skyrim’i baştan yazacak 5 farklı mod tanıttık.

A Quality World haritası ve Solstheim haritası

Şurada mevcut: Xbox One, PC

Bu mod Skyrim’i oldukça etkileyici yapıyor. İki şehir arasında uyol bulmaya çalışmaktan sıkıldınız mı? Bu mod haritayı elden geçirir, böylece şehirler arasındaki rotaları bulmak kolaylaşır ve ilk bakışta göremediğiniz yollara dikkatinizi vermenizi sağlar.

Çeşitli ejderha koleksiyonu

Şurada mevcut: Xbox One, PC ve PS4’te Splendor: Dragon Variants

Dragonborn kilidini açar açmaz, bu kanatlı sürüngenlerin görünüşleri size normal gelmeye başlayacaktır. Öyleyse neden her biri farklı bir model ve dokuya sahip 28 yeni ejderhayı tanıtan bu mod ile Skyrim’i renklendirmiyorsunuz? Tipik buz ve ateş nefesinin yanı sıra, bazılarının drain vitality saldırısı bile vardır ve belirgin görünümleri sayesinde hangisiyle uğraştığınızı görebilmeniz de mümkündür.

Yağmur ve Kar için FX

İndirme bağlantıları: PS4, Xbox One, PC

Çok büyük değişiklik yapmasa da küçük dokunuşlarla Skyrim’i daha gerçekçi hale getiren bu modda yağmurda ıslanırsınız ve soğukta ise üzerinizde kar ve don etkisinin rengini görebilirsiniz. Evet, bu mod sizi ıslak gösteriyor ya da donmuş. Denemeye değer.

Daha İyi Atlar

Sunulduğu yerler: PS4, Xbox One, PC

Diğer şeylerin yanı sıra, bu at modu yeni bir at yapay zekasına sahiptir, atlara savaşta daha fazla dayanıklılık verebilir, ölümsüz yapabilir ya da daha hızlı koşmalarını sağlayabilirsiniz.
Not: NexusMods dosyası artık desteklenmediğinden PC bağlantısı Bethesda.net web sitesine yönlendirilir.

Açık Şehirler

Şurada mevcut: Xbox One, PC

Bu, şehirlere girdiğinizde ekranları yüklemeye katlanmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Yani tam manasıyla açık dünya bir Skyrim sizi bekliyor. Elbette Skyrim orjinal haliyle de bir açık dünya ama hiç bir yükleme ekranı olmadığını düşünün. Buna ne diyebiliriz? Açık Dünya +++ şeklinde ifade edebiliriz.

[ctu_ultimate_oxi id=”19″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online Lowry’s Revolver Nasıl Açılır?