AksiyonRol Oyunu

Bu Hafta Sonu Torchlight 3’ün Yol Haritası Ortaya Çıkacak

Sırada hack & slash’in #RPG serisinde, daha önce Torchlight Frontiers olarak ortaya çıkmış ama sonra #Torchlight3 olarak değiştirilmiş çevrimiçi bir oyun var. Echtra Games şu anda çalışan kapalı beta sürümünün bu Cuma günü son bulacağını duyurdu. Artık tanıdık bölgelere döndüklerine göre, Echtra aynı gün oyunun ne zaman “herkese açık” olacağı hakkında konuşmak için canlı yayınlanacak bazı duyurular planlıyor. Yani kapalı beta biter bitmez Torchlight 3 hakkında daha fazla bilgi alabileceğiz.

Torchlight 3’ün kapalı beta sürümü Mart ayında başladı. Görünüşe göre, daha ​​iyi karakter özelleştirmesine ve daha iyi bir oyun sonuna ihtiyacımız vardı oyuncu geri bildirimlerine dayanarak bazı geliştirmeler yapıldı. Oyun sonu hala geliştirilme aşamasında olsa da, bir dizi hatanın düzeltildiği söyleniyor.

Buna rağmen, Echtra bir sonraki aşamaya geçmeye hazır. Bu açıklama bir blog yazısından geliyor. Oyun çıkış yapmaya şimdiden hazır. Görünüşe göre “Torchlight 3 ne zaman herkese açık olacak” Cuma günü bir canlı yayın sırasında planlarını açıklayacaklar. Torchlight 3’ün geleceği hakkında başka duyurular da yapılacağı konuşuluyor. Bizimle birlikte takipte kalın.

Elbette, tam başlatma veya erken erişim olsun, bir tür çıkış tarihi duyabiliriz veya gerçekten hala tamamlanması gereken çok sayıda oyun sonu bileşeni varsa herkese açık bir beta olabilir. Durum böyle olsa bile, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi oyundan tek oyunculu odaklı uygun bir Torchlight oyununa dönüştükten sonra Echtra’nın oyuncuların beğenisini alması mümkün görünüyor.

Echtra 29 Mayıs Cuma günü Twitch’te BST / 11:00 PDT saatinde canlı yayın yapacak ve Torchlight 3 hakkında herkese bilgi verecek.

Torchlight 3’ü Steam’de bulabilirsiniz.

Torchlight 3 hakkında daha fazla bilgi mi lazım, okumaya devam et…

Torchlight 3 sistem gereksinimleri

Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)
  • İşlemci: Quad-Core Intel ya da AMD Processor, 2.5 Ghz veya daha hızlısı
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD Series Card ya da daha iyisi
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Bu özellikler kesin değildir, oyun geliştirme aşamasında olduğu için değişebilir.

İlginç bir şekilde Torchlight 3 Steam sayfasında oyunun önerilen sistem gereksinimleri hakkında herhangi bir bilgi verilmemiş.

Torchlight 3 Ne zaman çıkacak

Torchlight 3’ün çıkış tarihi genel manayla açıklanmış ve kapalı betanın da bitiyor oluşu bizlere bir fikir veriyor. Oyunun çıkış tarihi olarak uzun bir zaman dilimini kapsasa da 2020 gösterilmiş. Bu hafta sonu kapalı betadan çıkıyor oluşu ve geliştirici tarafından yayınlanmaya hazır olduğu söylenmesi oyun hakkında çıkış bilgisi konusunda bir ay içinde bir haber duyacağımızı gösteriyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Citizen Mayıs Sonuna Kadar Ücretsiz Oldu