RehberRol Oyunu

Skyrim’de Mod Nasıl Kurulur? PS4 ve Xbox One Rehberi

#Skyrim #mods // NPC’leri düzeltecek, yeni savaşlar ekleyecek ve seyahat etmeyi çok daha kolaylaştıracak en iyi Skyrim modlarını sizler için derlemeden önce (diğer rehberlerimize göz atın) bu modları nasıl yükleyeceğinizi sizlere göstermek istiyoruz. Bu rehberimiz özellikle PS4 ve Xbox One için olacak. PC için Skyrim mod yükleme rehberimizi de kontrol edin.

Size yeni deneyimler, ekstra görevler, yeni donanımlar, yoldaşlar ve çok daha fazlasını sunmak için en iyi Skyrim modları var. İyi bir Skyrim modu, oyunu sayısız şekilde değiştirebilir ve günümüze uygun daha iyi dokular, görseller ve daha fazlasını sunabilir. Savaş, envanter ve her zaman çok farklı konularda daha iyi olabilir, oyun hissiyatını değiştirebilir, temel Skyrim oyun durumundan çıkabilirsiniz. Dokuz yaşında bir oyunda neler yapabileceğinize şaşıracaksınız.

En iyi Skyrim modları listemiz, gürültüyü azaltmanıza ve iyi şeylere ulaşmanıza yardımcı olacak ve hangi platformda olursanız olun, nasıl başlayacağınıza ve her şeyi nasıl kuracağınıza dair talimatlarımız var. Gelin PS4 ve Xbox One için yani konsollarda Skyrim mod nasıl kurulur görelim.

PS4 ve Xbox One’a Skyrim modları nasıl yüklenir?

Skyrim modlarını konsola yüklemek aslında oldukça kolaydır, ancak önce Bethesda web sitesinde bir Bethesda.net hesabı yapmanız gerekir Gerisi kolaydır. Bir dahaki sefere Skyrim’i başlattığınızda, bir oyun yükleyin ve ana menüye gidin. Burada, Bethesda hesabınıza bağlanmanızı isteyen “Mods” adlı bir seçenek göreceksiniz.

Yapmanız gereken bir sonraki şey, Bethesda sitesine geri dönmek. Sol üst köşede, bir açılır menüyü tetikleyecek bir gösterge tablosu simgesi görürsünüz. Sol altta, alt başlık olarak “Skyrim: Special Edition” olan bir “Mods” başlığı göreceksiniz. Bunu tıklayın ve oturum açtıysanız, oyununuzda indirmek ve etkinleştirmek istediğiniz modları seçmeye başlayabilirsiniz. Kolaylık sağlamak için Skyrim mods sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Modları etkinleştirdikten / devre dışı bıraktıktan sonra, bir kaydı yeniden yüklemeniz veya yüklemek için yeni bir tane oluşturmanız gerekir. Bir daha oynadığınızda, oyunun biraz, hatta belki de çok farklı olduğunu fark edeceksiniz. Modları devre dışı bırakmak için ana menüdeki modlar bölümüne erişmeniz gerekir. Aktif modları duraklatma ekranındaki “Modlar” bölümünden devre dışı bırakamazsınız. Şu anda aktif olduğunuz modları size hatırlatmak için oradasınız. Skyrim rehberlerimize ve özellik Skyrim PC için mod nasıl yüklenir rehberimize ve Skyrim en iyi modlar rehberlerimize aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”19″]
Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6 İpuçları – Debug Menüye Ulaşma ve Eğitmeni Kullanma