Strateji

Chroma: Bloom and Blight Yeni Kart Destesi Oyunu Telefonlar İçin Çıkacak

#Chroma : #BloomandBlight, bu yılın ilerleyen kısmında PC’nin yanı sıra #iOS ve #Android için de çıkacak. Geliştirici Clarity Games’in geliştirdiği bu kart destesi oyunu Kickstarter üzerinden 100.000 € hedefledi ve 116.000 € ‘nun üzerinde bağış toplamayı başardı. Elbette hala bağışlar devam ediyor. Bu açıdan daha fazla toplayabilirler.

Kısa bir tanıtımın süresinin ardından oyun şimdi lansman için hazırlanmaya başlayacak ve kapalı bir geliştirme dönemine girecek. Bu dönemde Clarity oyunları, Kasım ayında piyasaya sürüldüğünde kullanılabilir olmasını umdukları mobile sürüm üzerinde çalışmaya başlayacak.

Bu süre boyunca var olan oyunda kartların ve sistemin dengelenmesinin yanında bazı kart ve animasyonların geliştirilmesi planlanıyor. Ayrıca oyuna 100’den fazla yeni kart eklemek de geliştiricinin planlarının arasında bulunuyor. Bunun da ötesinde, oyunun hikaye sistemini geliştirmeye ve farklı gruplara lore mekaniği eklemeye çalışacaklar. Son olarak, bir turnuva ve taslak modunu da oyuna ekleyecekler.

Oyunun kendisi, ücretsiz bir oyunda sahip olabileceğiniz çağrışımlara rağmen mümkün olduğunca tüketici dostu olmayı amaçlamaktadır. Chroma: Bloom ve Blight oyuncuları, oyunun en başından itibaren tüm mikro işlemlerin kozmetik olduğu tüm kartlara erişmek zorunda kalacaklar. Her destenin bir komutanı ve ötesinde 4 farklı renk kartı kullanılarak inşa edilmesi gerekecektir. Arkadaşlarınıza karşı oynamak için turnuvalara ev sahipliği yapma özelliği de oyunda bulunacak. Yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı test edebileceğiniz liginde bulunması planlanıyor.

Chroma: Bloom ve Blight, bu yılın sonlarında Kasım ayında tam bir lansmandan önce Ekim ayında açık bir beta sürümüyle App Store ve Google Play’e gidecek. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Yakında The Gulag’ı Ekliyor