Nişancı Oyunu

Doom Eternal’ın Yeni Hikaye DLC’sinden Bilgiler Var

Urdak’a dönüyor veya başka bir UAC tesisine mi gidiyorsunuz? #DoomEternal’ın hikaye #DLC ‘si için ilk ekran görüntüleri her ikisini de gösteriyor. #games

Doom Eternal’ın hikayesi henüz bitmedi, çünkü id Software yakın gelecekte hikaye DLC’si planlarını açıkladı. Konuşmak için hala bir isim veya yayın tarihi olmamasına rağmen, anlatı içeriğini gösteren ilk iki ekran görüntüsü, Doomslayer’ın bir sonraki yolculuğunun nereye gideceğine dair bazı bilgiler veriyor.

Twitter’da paylaşılan iki görüntü, Eternal’in ana hikayesinde bulunmayan çok farklı iki yeni alan gösteriyor. Birincisi, Eternal’in Cennet versiyonu olan Urdak’a çok benziyor, Eternal’de nasıl göründüğüne kıyasla daha az bozulmamış bir parlaklığa sahip. İkincisi, denizde büyük bir insan yapımı yapıdır ve bunun şeytani düşmanlarla geçersiz kılınmış başka bir UAC tesisi olup olmadığı belirsizdir.

Besteci Mick Gordon, Eternal’ın OST’sine garip bir karışımla sonuçlanan id Software ile anlaşmazlıkları takiben müzikal yeteneklerini ek içerikte sergilemeyecek. Bu, yapımcı Marty Straton’un stüdyoda hikayeyi anlatmasına ve Gordon’un geri dönmeyeceğini doğrulamasına yol açtı.

Doom Eternal, yeni bir oyun olarak karşımıza harika şekilde çıktı. Bir çok oyuncu hakkında olumlu yorum yapıyor ve çıkış zamanı oldukça ilgi görmüştü. Yeni içeriklerin gelecek olması hayranlarını heyecanlandırıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Scarlet Nexus PS5 İçin de Çıkacak