COD: Modern WarfareNişancı Oyunu

Call Of Duty: Modern Warfare Eski Bir MW3 Haritasını Geri Getiriyor

2011 Modern Warfare 3’ten bir harita şimdi tüm platformlarda Modern Warfare’de oynanabilir.

Geliştirici Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare’in bu hafta PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da bir sürü yeni içerik alacağını doğruladı. Bu, şu anda oynanabilecek serinin eski bir haritasının geri dönüşünü de içeriyor. En son 2011’in Call of Duty: Modern Warfare 3’te görülen Hardhat, Modern Warfare’in 7/24 çok oyunculu moduna eklendi. Hızlı tempolu çatışmalar için yapılmış, ancak uzun menzilli ateş için de yeterli görüş çizgisine sahip, yakın mesafeli bir harita.

Tabii ki, Hardhat bu hafta Modern Warfare’in tek içeriği değil. Stüdyo, çok oyunculu oyuna yeni bir Gunfight haritası ve iki yeni silah planı ve daha fazlasını içeren “Ghost Pack Contingency” paketini ekledi.

Call of Duty: Warzone da bu hafta bazı değişiklikler görecek. Bu, tüm Warzone oyun modlarına yeni bir eşya uygulamayı, Gulag’a daha fazla silah eklemeyi, yeni bir sınırlı süreli modu tanıtmayı ve daha fazlasını içerir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Balıkçılık Rehberi

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Iron Banner Günlük Mücadelesi Nasıl Tamamlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends: Hairloom Nedir Nasıl Alınır?