Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Modern Warfare – Infinite Sprint Nasıl Yapılır?

Infinite Sprint ve Slide Canceling, #CallofDuty: #ModernWarfare ve Call of Duty: #Warzone ‘daki oyuncuların mücadelede büyük bir avantaj elde etmelerini sağlar.

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone çok rekabetçi oyunlar haline geldi. Modern Warfare’de zaferin anahtarı, doğru ipuçlarını bilmek ve savaş sırasında hızlı olmaktır.

En büyük profesyonel hamlelerden biri, oyuncuların Modern Warfare ve Warzone’da Infinite Sprint yapmalarını sağlayan Slide Canceling’dir. Bir kişi profesyonel bir yayını veya bir esport turu izleyecek olsaydı, hemen hemen her oyuncu Slide Canceling ve her köşede Infinite sprint görürdü. Bu, Nişan alma ve vurma kadar sık ​​kullanılan bir hareket haline geldi.

Slide Canceling, oyunculara harita üzerinde çok hızlı bir şekilde manevra yapma olanağı sunmakla kalmaz, aynı zamanda haritadaki diğer bölgeleri daha hızlı hedeflemelerini ve yıkıcı sonuçlarla rakiplere saldırmak için köşelerde kaymalarını sağlar. Ve Modern Warfare ve Warzone aynı DNA’yı paylaştığı için, oyuncular bunu uyguladıktan sonra, Warzone’un nasıl kazanılacağı rehberinde aynı şeyleri yapabilir.

Modern Savaşta infinite Sprint / Slide Canceling

Oyuncuların yapması gereken ilk şey, ayarlar menüsünü açmak ve kontrolör seçenekleri alanına gitmek. Slide Behavior ‘ı Dokunma olarak değiştirin. Alışması biraz zaman alabilir, ancak Slide Canceling için bu zorunludur. Slide Canceling’in kendisi şu şekilde yapılır:

  1. Taktiksel koşmaya başla.
  2. Slayt düğmesine dokunun.
  3. Slayt animasyonu tamamlanmadan önce slayt düğmesine bir saniye dokunun.

Oyuncular haritayı sonsuz bir şekilde hareket ettirebilirler, ancak bu hareketi özellikle köşelerde ve düşmanların görüneceği alanlarda yapmayı düşünebilirler. Bir rakibi bu şekilde kandırabilirsiniz, ayrıca MP5 gibi güçlü bir SMG bu taktikle harika bir silah seçimidir.

Ayrıca Bakınız:   Summoners War Anteras Detaylı Tanıtım

Warzone’daki ölümcül fırtınadan kaçmak için sonsuz sürat kullanmak da çok faydalı. Oyunda, oyuncuların gazdan zarar görmekten kaçınmasına yardımcı olacak Gaz Maskeleri var, ancak bazen oyuncular sıkışabilir ve dışarı çıkması gerekebilir, bu yüzden sonsuz koşma yardımcınız olabilir.

Warzone, hala heyecanlı olsa da Modern Warfare’den biraz daha yavaştır, ancak Slide Canceling tekniğini getiren oyuncular, köşelerde pusan diğer oyunculara karşı büyük bir avantaja sahip olabilir.

Call of Duty: Modern Warfare şimdi PC, PS4 ve Xbox One ‘da kullanılabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’da CP Nedir?