Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6’da En İyi Pantheon Hangisi?

#Civilization6 #strateji oyununda #panteon ‘ları seçme konusunda sorun yaşayan oyuncular, her zafer türü için en iyi olanları burada bulabilirsiniz.

Civilization 6’da yapılması gereken bir dizi zor seçenek vardır ve bunlardan biri bir pantheon seçmektir. Bu, oyuncuların bir oyunun erken dönemlerinde yapması gereken bir şey ve Civ 6’daki çok sayıda pantheon biraz ezici olabilir. Bu nedenle, bu rehber en iyi Civilization 6 pantheonlarına biraz ışık tutuyor gibi görünüyor ve umarım yeni oyuncular için kararı en azından biraz daha kolay hale getirecektir.

Başlamak için, Civilization 6’da en iyi tek bir pantheon olmadığını belirtmek önemlidir, çünkü en uygun seçim bir oyuncunun izlediği zafer türü gibi şeylere göre değişebilir. Bununla birlikte, neredeyse her zaman iyi seçimler olan bir avuç pantheon var ve bunlar Egemenlik veya Diplomasi ile kazanmak isteyen hayranlar için en iyi seçenek olabilir. Bu genellikle güçlü Civ 6 pantheonları aşağıdaki gibidir:

  • City Patron Goddess: Oyuncular daha sonraki aşamalarda bu Civilization 6 pantheonundan bonus alamayacak olsa da, ekstra Üretim erken oyunda büyük bir nimet olabilir.
  • Fertility Rites: Artan nüfus ve ek bir İnşaatçı kombinasyonu, bu pantheonu oyunun başları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.
  • God of the Forge: Barbarlara karşı savunan veya bir Egemenlik zaferi peşinde koşan oyuncular için güçlü bir seçim olan bu Civilization 6 pantheonu askeri birimleri daha hızlı çıkaracak.
  • Religious Settlements: Fertility Rites’a benzer şekilde, bu pantheon, oyuncuların oyun başlarında hızlı yerleşmesine gerçekten yardımcı olabilir.

Yine, oyuncular hemen hemen her durumda bu en iyi Civilization 6 pantheonlarından birini seçmekte özgür olmalılar, ancak Kültür, Din veya Bilim zaferlerini göz önünde bulunduracak oyuncuların düşünmek isteyebilecekleri seçenekler var. Bu seçenekler aşağıdaki gibidir:

Culture Victory

Ek Kültür veren pantheonlar bunu elde etmenin yoludur ve Goddess of Festivals ve Oral Tradition, bu popüler gerçek zamanlı strateji oyununda bunu yapmanıza yardımcı olur.

Religion Victory

Din ile kazanmak isteyen oyuncular İnanca ihtiyaç duyacaklar ve God of WarInitiation Rites, ve Religious Idols buna yardımcı olabilir. Buna ek olarak, Dance of the AuroraDesert Folklore ve Earth Goddess, yakındaki araziye bağlı olarak iyi seçenekler olabilir.

Science Victory

Divine Spark, Science tarafından kazanmak için teknoloji ağacında ilerlemek isteyen Civ 6 liderleriyle eşleşmek için güçlü bir pantheon.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Conan Exiles'ta Pet Elde Etme Rehberi

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Ekranda FPS Görme

RehberRol Oyunu

Minecraft'ta At Evcilleştirme - Minecraft Rehber

Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty: Warzone - Dragon's Breath R9-0 Av Tüfeği İçin Ateşli Mermi Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skyrim’de Mod Nasıl Kurulur? PS4 ve Xbox One Rehberi