Battle RoyaleWarzone

Call of Duty’nin Warzone’una Helikopterler Geri Geliyor

Geliştirici Infinity Ward, Modern Warfare ve Warzone için yeni bir Call of Duty playlist güncellemesinin her iki oyunda bazı ayarlamalar yaptığını duyurdu. Grubun en büyük değişikliği, geliştiricinin PC, PlayStation 4 ve Xbox One’daki battle royale oyunu Warzone’a helikopterleri yeniden eklemesi denilebilir. Bu güncellemeyle birlikte bir çok pilot adayı kendini gösterecektir.

Oyun dengesini etkileyen bir oyuncu istismarından dolayı helikopterler kısa süre önce Warzone’dan çıkarıldı. Birçoğu, bazı Warzone oyuncularının serbest öldürmeler elde etmek için hava altındaki araçları haritadan fırlatabildiği bir hatayla karşılaştı. Infinity Ward’ın bu sorunu ele alıp almadığı belli değil.

Ayrıca Warzone’da, Infinity Ward yepyeni Stimulus Solos için Solos’u değiştirdi. Charlie Intel’e göre, Stimulus Solos, Gulag’ı devre dışı bırakır, yani yeniden doğabilmenin tek yolu paranızı harcamaktır. Her oyuncu 4500 nakit ile başlayacak ve öldüğünüzde yüzde 50’sini kaybetmiş olacaksınız. Ayrıca, ikinci ve son çemberde yeniden doğma devre dışı bırakılır.

Playlist güncellemesinin diğer detaylarına bakacak olursak, Modern Warfare’in 24/7 Shipment 10v10 olacak şekilde ayarlandı. Ayrıca çok oyunculu moshpit’e 3v3 Gunfight (Yalnızca Bıçaklar) oyuna eklendi.

Infinity Ward ve ortak geliştirici Raven Software kısa süre önce hem Modern Warfare hem de Warzone için tüm platformlarda bir güncelleme yayınladı. “Taşıt istismarlarını önlemeye” yönelik ayarlamalar yapan yama, .357 tabancalarla ilgili sıkıntılar da giderildi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

FortniteRehber

Fortnite Choppas'ı nerede bulabilirsiniz?

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Doom Eternal’ın Yeni Hikaye DLC’sinden Bilgiler Var