Rol Oyunu

Yeni Mafia Oyunu Mu Geliyor?

Resmi #mafia hesabı neredeyse iki yıllık sessizliğin ardından bir paylaşım yaptı ve tek bir kelimeyi tweetledi: “Aile”. #family #games

Başlangıçta, tweet’in sadece bugünün Anneler Günü olduğunu fark edip etmediğini merak ettik, ancak durumun bundan daha değişik bir sebebi olduğunu düşünmeye çalışıyoruz. Acaba yeni bir Mafia oyunu mu geliyor? Bunu düşündüren en yakın örnek Crytek’in seneler sonra attığı basit bir tweetten kısa süre sonra Crysis’in remasterını duyurmasıdır. Bakalım Mafia için işler bu yönde mi ilerleyecek?

Peki bu tweetne anlama geliyor? Ünlü suç oyunu Mafia’nın yeni bir oyunu var mı, yoksa sonunda herkesin istediği Mafia II remaster’ı alıyor muyuz? Yazı içinde paylaştığımız tweette hayran yorumlarını da mutlaka okuyun.

Açıkçası, tek bir kelimeden anlamlı bir sonuç çıkarmak kolay değil ama yeni nesil konsolların çıkışının yaklaşmasıyla birlikte Mafia’nın son durumuyla ilgili daha detaylı bilgi alacağımızı düşünüyoruz.

Bertie’nin bir süre önce açıkladığı gibi, Mafia 3’ün belgesel tarzı montaj açılışı çoğunu memnun etmese de bir zamanlar Mafya 3 çok daha etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. Bakalım Mafia bu “Famaily” tweetini neden attı. Sadece basit bir anneler günü mesajı mı yoksa Mafia oyunu konusunda yeni gelişmeler mi alacağız. Bizimle birlikte takipte kalın. Mafia’nın yeni oyunu ya da bir remaster konusunda sizleri biglilendireceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Red Dead Redemption 2’nin Domuz Sürme Modu Oldukça Etkileyici