Battle RoyaleRehberWarzone

Call of Duty Warzone Gulag Nasıl İşliyor ve Kazanmak İçin İpuçları

#CallofDuty #Warzone #Gulag nasıl çalışır ve yeniden doğma şansınızı nasıl en üst düzeye çıkarabilirsiniz? Bu rehberimizde sizlere detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Warzone’da yeniyseniz mutlaka bu kısa rehberimize bir göz atın.

Call of Duty Warzone Gulag’ın Modern Warfare 2’den doğrudan koparıldığını biliyor muydunuz? Call of Duty Warzone’a, diğer oyunlardan ayırmaya yardımcı olan ve oyunculara 1v1 dövüşü kazanabilirlerse yeniden doğma yolu veren mükemmel bir ek. Bununla birlikte, aynı kaderi yaşayan başka bir oyuncuya karşı 1v1’inizi kazanmak her zaman kolay değildir, bu yüzden burada sizin için bazı Call of Duty Warzone Gulag ipuçlarının yanı sıra nasıl çalıştığına dair eksiksiz bilgiler vereceğiz.

Call of Duty Warzone Gulag nasıl çalışır?

Warzone battle royale’de öldürüldün. Berbat, değil mi? Genellikle sık sık bu durumla karşılaşıyoruz, ancak Warzone’da savaşa girmek için ikinci bir şansınız var. Gulag’a atılırsınız; başlangıçta bir izleyici olarak, böylece kirişleri izleyen diğer insanlarla savaşabilirsiniz, ancak çok geçmeden, 1v1 maçında başka bir şanssız hayatta kalana karşı savaşacaksınız.

Her ikiniz de aynı ekipmanları alacaksınız ve esasen kazanan yeniden haritaya geri atılacak. Gunfight’ın küçük bir modu gibi tasarlanmıştır. Kazanmak için 15 saniye içinde rakibinizi öldürün ya da göründüğü zaman bayrağı kapın. Eğer kazanırsanız, güvenli bölgeden rastgele bir yerde bulutlardan havaya uçarak haritaya atılırsınız. Yine de Gulag’da başka bir şansınız yok, bu yüzden tekrar ölmediğinizden emin olun.

Call of Duty Warzone Gulag ipuçları

Gulag’da başarılı olmak için bazı ipuçları:

Oyun tarzınızı size verilen silahla uyumlu hale getirin. Bir av tüfeğiyle mi doğdunuz? Hemen saldırın. Saldırı tüfeği mi var? Köşeleri izleyin ve uzaktan işi halletmeyi hedefleyin.

El bombalarını kullanın. Tek öldürme oyunu olduğu için, birini sersemletmek ve onları telaşa sürüklemek genellikle verimli olabilir.

Ayrıca Bakınız:   Minecraft Dungeons Runes: Rune Konumlarını Nerede Bulabilirim ve Runeların Kilidini Nasıl Açabilirim?

Bayrağı ele geçirin. Kulağa biraz zor mu geliyor, ancak 15 saniye geçtikten ve bayrak göründükten sonra, onu ne kadar hızlı yakalayabileceğinize şaşıracaksınız. Sadece bir ya da iki saniye sürüyor, bu yüzden düşmanınız ona atladığınızı görse bile, sizi gerçekten öldürmeden önce yakalayabileceksiniz, çünkü çok hızlı.

İyi şanslar asker!

Call of Duty Rehberleri
Call of Duty Rehberleri
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Sezon 8'le Birlikte Yenilenmiş Sanhok Haritası Geliyor

Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite A, B ve C Kapı Kodları Nedir?

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Ganimet Kasalarını Açmak İçin Choppa Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DayZ Hileleri: Zombi Kıyametinde Hile Yapmanın Bir Yolu Var Mı?