Hayatta KalmaKorku

Dead by Daylight Mobile Hayatta Kalanlar İçin Kazanma İpuçları

#survival #games

#DeadbyDaylight en önde gelen asimetrik çok oyunculu oyundur ve daha önce hiç oynamadıysanız, #mobil cihazlardan da artık oynamanız mümkün. Ekstra karakterler (oyun içinde potansiyel olarak kazanabileceğiniz) ve kaplamalar vb. İçin ayrılmış mikro işlemler ile ücretsiz olarak atlayabilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Dead by Daylight heyecan ve biraz koşturmak için mükemmel bir seçenek, özellikle evde tıkılıp kaldığınız zamanlarda. Bu güne kadar oynadığınız mobil oyunlardan biraz farklı olabilir.

Bu rehberde, Dead by Daylight’ta hayatta kalanlardan biri olarak hayatta kalmayla ilgili bazı önemli ipuçları vereceğiz. Katil acımasızca sizi avlayacak, bu yüzden akıllıca oynamanız ve kaçmak için arkadaşlarınızla çalışmanız gerekecek.

Kurtulan olarak kazanmak için bilmeniz gereken her şey için aşağıdaki ipuçlarımızı takip edin.

Grafik Ayarları

Dead by Daylight’ın kurtulan olarak yapılması gereken en önemli şeylerden biri güç jeneratörlerini onarmaktır. Bunu yapmak için oldukça basit QTE’leri tamamlamanız gerekiyor.

Oyunu 60FPS’de çalıştırmadığınız sürece, bu eylem çok zordur ve eylemleri doğru bir şekilde tamamlayamazsanız, ekibinize yardım etmekten daha çok engel olabilirsiniz. Bu yüzden grafik ayarlarınızı sabit, yüksek, kare hızını denemek ve sürdürmek için ayarlayın.

Yani, jeneratörleri onarmaya çalışın ve katilin geldiğini görürseniz, ilerlemenizi kaybedin ve yakındaki jeneratörleri onarmaya geri dönün. Jeneratörler başından ayrıldığınız zaman onları ne kadar tamir ettiğinizi kaybetmezler ve istediğiniz zaman geri dönebilir veya arkadaşlarınız da tamire devam edebilir.

 

Ekipmanlar ve Özellikler

Oyuna girdiğinizde karakterinizi yetenek ve ekipmanlarla donatabilirsiniz. Perks, karakterleri seviyelendirdikten sonra karakterlerinize donatabileceğiniz kalıcı pasif özelliklerdir ve her zaman mevcut en iyi avantajları kullanmalısınız.

Bu arada ekipmanınız sınırlı kullanımlıdır ve kullanımdan önce satın alınması gerekecektir. Temel olarak, katile karşı savaşmanıza yardımcı olacak eşyaları almak istiyorsanız, dikkatli olmanız ve akıllıca seçim yapmanız gerekecek.

Öğeler oyundan kaçmayı ve kazanmayı çok daha kolay hale getirebilir, ancak sınırlı kullanımları onları riskli bir girişim haline getirir.

Arkadaşlarınıza Dikkat Edin

Arkadaşlar, yani takımınız oldukça önemlidir. Bu açıdan onların durumlarını sürekli takip edin.

Temel olarak, yararsız olsalar bile, jeneratörleri onaramazlar ya da size yardımcı olmazlarsa, dikkat dağıtıcı şeyler yaparlar. Bu kadar basit. Siz de bu esnada yapılması gerekeni yapabilirsiniz.

Katil takım arkadaşlarınızı kovalamak için ne kadar fazla zaman harcarsa, jeneratörleri onarmanız, iyileşmeniz ve çıkmak için kapıyı açmanız için o kadar çok zamanınız olur.

Saklanın ya da Kaçın

Bu oyunun amacı katilden sürekli kaçmak. Bunu yavaşça hareket ederek ve sahne boyunca yolunuzu gizleyerek yapabilirsiniz, ancak dürüst olmak gerekirse kaçmak muhtemelen daha iyi bir seçenektir. Sürekli hareketli kalmak önemlidir.

Katili göremeseniz de, bu jeneratörleri tamir ettiğinizden emin olmalısınız ve siz ya da takım arkadaşlarınız katilin dikkatini dağıtarak kaçmaya çalışmalısınız.

Katil size yakınsa, katilin geçemediği bel yüksekliği duvarların üzerinden atlamanız veya katilin takip edemediği binaların ikinci katından atlamanız gerekir. Bu dikkat dağıtıcı unsurlar ve engeller katilden mümkün olduğunca uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep, Tanning Rack Yapma ve Kullanma Rehberi