Hayatta KalmaKorku

Dead by Daylight Mobile Hayatta Kalanlar İçin Kazanma İpuçları

#survival #games

#DeadbyDaylight en önde gelen asimetrik çok oyunculu oyundur ve daha önce hiç oynamadıysanız, #mobil cihazlardan da artık oynamanız mümkün. Ekstra karakterler (oyun içinde potansiyel olarak kazanabileceğiniz) ve kaplamalar vb. İçin ayrılmış mikro işlemler ile ücretsiz olarak atlayabilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Dead by Daylight heyecan ve biraz koşturmak için mükemmel bir seçenek, özellikle evde tıkılıp kaldığınız zamanlarda. Bu güne kadar oynadığınız mobil oyunlardan biraz farklı olabilir.

Bu rehberde, Dead by Daylight’ta hayatta kalanlardan biri olarak hayatta kalmayla ilgili bazı önemli ipuçları vereceğiz. Katil acımasızca sizi avlayacak, bu yüzden akıllıca oynamanız ve kaçmak için arkadaşlarınızla çalışmanız gerekecek.

Kurtulan olarak kazanmak için bilmeniz gereken her şey için aşağıdaki ipuçlarımızı takip edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Başlangıç Rehberi

Dark Alliance

Yeni Başlayanlar İçin Dark Alliance Rehberi

BiomutantRehber

Biomutant Başlangıç Rehberi

Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep, Tanning Rack Yapma ve Kullanma Rehberi