Haber

Far Cry 6 İle İlgili Çıkan Bütün Söylentiler

#shooter #ubisoft #vaas

#FarCry6 hakkında çok fazla şey bilinmemekle birlikte, oyunun nasıl bir içeriğe sahip olabileceğini detaylandıran birkaç söylenti / sızıntının var olduğu doğrulandı.

Ubisoft, bu yıl Assassin’s Creed Valhalla gibi merakla beklenen başka bir serinin piyasaya sürülmesine rağmen, hayranların hala beklediği başka bir oyun var. Görünüşe göre şu anda tüm diğer Ubisoft oyunlarında olduğu gibi, Far Cry serisine de yakın gelecekte girilecek gibi görünüyor. Uzun süreli gecikmeler bir yana, Far Cry serisinin yeni oyunu Ubisoft’un önümüzdeki mali yılında gelen birçok onaylanmış oyundan biri olduğu iddia ediliyor.

Far Cry 6’nın muhtemelen çok uzakta olduğunu düşündüren bazı bilgiler var, ancak bir sonraki oyun için beklenecek bazı şeyleri detaylandıran ilginç ipuçları ortaya çıktı.

Ubisoft’un 2020-2021 İçin Bilgilendirmesi

Gelecek mali yılda yeni bir potansiyel Splinter Cell girişi hakkında bazı söylentiler olsa da, sızıntılar şimdi onaylanan Assassin’s Creed Valhalla ve hala doğrulanmamış Far Cry 6’nın da bu mali yıl içinde çıkacağı konusunda desteklendi. Şirketin 2020-2021 mali yılı için beş AAA oyunu yayınlayacağı doğrulandı. Bu bilgilendirmeye göre, bu beş oyundan dördü açıklandı ve onaylandı: Watch Dogs: LegionGods & MonstersRainbow Six Quarantine ve şimdi Assassin’s Creed Valhalla. Splinter Cell’in yakın zamanda yeni bir bilgilendirmemesinin olmaması sayesinde, tüm işaretler dev bir AAA oyununu olarak Far Cry’a işaret ediyor.

Açıkçası, Ghost Recon veya Just Dance gibi Ubisoft için diğer önemli oyunları olan başka örnekler de var, ancak çıkışları pek mümkün değil. Bununla birlikte, Kotaku’dan Jason Schreier, beşinci oyunun Beyond Good & Evil 2 veya Skull & Bones olmadığını doğrulamak için bazı bilgiler verdi. Schreier, Skull & Bones için oyunu ciddi şekilde geciktiren bazı gelişme sorunlarının yanı sıra Beyond Good & Evil 2’nin hala geliştirme aşamasında olduğunu belirtti.

Vaas geri mi dönüyor?

Belki de şu ana kadarki en ilginç söylenti, oyunun en ikonik kötü adamı söylentisi bir Reddit AMA’dan geliyor. Nisan ayının başlarında, Vaas’ı hayata getiren Michael Mando, hem Far Cry 3 hem de AMC’nin Better Call Saul’daki Nacho Varga rolündeki kişi sorulara cevap verdi. Mando’ya sorulan sorulardan biri “Hala Vaas olarak tanınıyor musunuz yoksa daha fazla kişi sizi Nacho olarak mı görüyor? sorusuna Mando, Far Cry 3’ün gelişimi sırasında yarattığı Vaas karakterine olan sevgisine genel olarak cevap verdi, ancak aynı zamanda sözde bir şaka olarak “çok yakında” rolünü tekrarlayabileceğini de belirtti.

Vaas, Far Cry’ın anlatı yapısında, seriyi çok daha çılgın bir şeye dönüştürmeye yarayan önemli bir değişimi temsil ediyordu. Aktörler genellikle AMA’larla ve röportajlarla insanları heyecanlandırmayı severler, ancak bazen doğru olabilecek şeyleri ön plana çıkarırlar.  Far Cry 6’ya dönen Vaas, bir sonraki oyunun Far Cry 3 için de bir devamı olduğu anlamına gelebilir.

Oynanış Sızıntıları

Sızıntıların biraz ilginçleştiği kısımda, internetteki bir sonraki Far Cry oyununu çevreleyen birçok söylenti var. Serinin tüm içeriği, oyunun temaları veya ayarları ile DLC veya tamamen yeni oyunlar ortaya koymaktan korkmadığını gösterdi. Far Cry: Primal ve Far Cry: Blood Dragon, tarih öncesi çağların yanı sıra retro esintili bir bilim kurgu geleceğine dayanan bunun en iyi örnekleridir. Far Cry 6 ile bağlantılı en popüler teorilerden biri, ya Kuzey Kore ortamında ya da Jurassic tarzı ortamda gerçekleşeceğini iddia ediyor.

Genel olarak, Ubisoft’un Far Cry serisinin bir sonraki aşamada nereye gideceğini belirlemek için geniş bir ağ oluşturduğu görülüyor. Bununla birlikte, bir sonraki giriş, Ubisoft’un mali yıl yayın programına göre 2021 baharı gibi bir sonraki yıl içinde gelecek olabilir. Far Cry 6, Michael Mando’nun söylediklerine bakacak olursak Fry Cry 3’ün devamı niteliğinde olabilir. Bununla birlikte çok farklı bir proje de karşımıza çıkabilir.

Far Cry 6’nın geliştirilme aşamasında olduğu bildiriliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Haber

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep, Tanning Rack Yapma ve Kullanma Rehberi