Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Felwinter’s Lie Shotgun Görevi Nasıl Yapılır?

Destiny 2’nin ‘The Lie’ görevi artık mevcut ve aslında tüm işaretler, ödülünün efsanevi Felwinter’s Lie av tüfeği olduğunu gösteriyor.

Destiny 2’de yepyeni bir görev ortaya çıktı ve ödülü resmi olarak açıklanmamış olsa da, tüm işaretler efsanevi Felwinter’ın Lie av tüfeği olduğunu gösteriyor. Bu efsaneyi kendileri elde etmek isteyen oyuncular için Destiny 2’nin “The Lie” görevinde tamamlamaları gereken birkaç adım var ve bu rehber gereksinimlerle ilgili tüm ayrıntıları sağlayacak.

Not etmek gerekirse, Destiny 2’nin “The Lie” görevi yazma sırasında hiçbir oyuncu tarafından tamamlanmadı, çünkü ilk adımı bitirmek birkaç gün sürecek bir topluluk meydan okuması. Ancak, veri madencileri Destiny 2’deki “The Lie” görevindeki tüm adımları belirleyebildiler ve bu rehberde sunulacak olan şey bu.

Kurulduktan sonra, oyuncular “The Lie” i tamamlamak ve Destiny 2’de Felwinter’s Lie av tüfeğini kazanmak istiyorlarsa izlemeleri gereken adımlar şunlardır:

Adım 1 – Warmind Evaluation

Mars’ta Ana Bray’i ziyaret ederek “The Lie” a başlayın. Oyunculara EDZ, IO ve Ay’daki halka açık etkinlikleri tamamlamaları talimatını verecek. Bu, oyuncu tabanının bu üç konumun her birinde Seraph Tower etkinliklerinin 3.000.000 Guardian tamamlaması gerektiğinden, yukarıda belirtilen topluluk zorluğunun devreye girdiği yerdir. Daha net olmak gerekirse, üç kişilik bir Fireteam üç tamamlama olarak sayılan bir görevdir.

Adım 2: One Of Many

9.000.000 Guardian tamamlandığında, oyuncuların D2’nin “The Lie” görevini ilerletmek için Ana Bray’ye dönmeleri gerekecek.

Adım 3: Vostok

Bazı enerji işaretlerini araştırmak için sağlanan koordinatları ziyaret edin.

Adım 4: Shotgun Telemetry

Destiny 2’deki en iyi av tüfeğinden birini donatın ve Crucible’deki NPC’leri veya diğer Muhafızları öldürmek için kullanın.

Adım 5: Lunar Trip

Ay’da Ay Seraph Bunker’ı ziyaret etmek için sağlanan koordinatları kullanın.

Adım 6: Warmind Heuristics

“Rasputin’in en yakın sırlarından birini araştırmak” ve Destiny 2’nin Felwinter’s Lie av tüfeğini elde etmek için son görevi tamamla.

Destiny 2’nin “The Lie” görevini tamamlamanın ödülü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen oyuncular için, Felwinter’s Lie efsanevi av tüfeği başlangıçta orijinal Destiny’de ortaya çıkan bir silahtır. Araştırılan bilgilere göre göre, Destiny 2’deki Felwinter’s Lie’nin Full Choke, Accurized Rounds, Slideshot, ve Opening Shot olarak eklentileri var ve ayrıca Shot Package adı verilen benzersiz bir yeteneği var.

Destiny 2 şimdi PC, PS4, Stadia ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Spor Oyunları

FIFA 23'te Trainer Nasıl Kapatılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord Tek Oyunculu Macerası Detaylandı