Battle RoyaleRehber

Apex Legends’da Charge Towers Nasıl Çalışıyor?

Sezon 5, #ApexLegends ‘ta birçok değişiklik meydana getiriyor ve yeni eklenen #ChargeTowers ‘ta taktikleri değiştirmenin yararlı bir yolu bulunabilir.

Apex Legends birçok oyuncu tarafından beğenildi ve oyun sık sık yapılan güncellemelerden faydalandı. #Battleroyale türü kalabalık ancak Apex Legends benzersiz bir ortam ve sürekli genişleyen karakter kadrosu ile öne çıkmayı başardı. En son güncelleme, oyuncuların haritaya önemli bir ekleme yaparak oyun stillerini değiştirmelerini sağlıyor. Birçok oyuncu Charge Towers’ın dahil edildiğini fark etmiş ve bunları en iyi nasıl kullanacağını kavramış olabilir.

Oyunun arkasındaki geliştirici Respawn Entertainment, oyuncuların Titanfall gibi diğer oyunlarda keyif aldıkları mekaniği bir battle royale ayarına getirmeyi başardı. Doğal olarak, rekabetçi bir tarzda, oyunların rekabetçi kalabilmek için yenilikleri sürdürmesi gerekir ve Apex Legends’ta yapılan önemli değişiklikler bunu başarmıştır. Yine de bazı oyuncular takımlarını güçlendirmek için altın renkli Şarj Kulelerini kullanmıyorlar.

Oyuncular yapının altında bulunan Charge Tower’ın kontrol paneliyle etkileşime geçerek “Charge Tower platformundaki her oyuncunun nihai değerini geri getiren bir patlama” yaratabilir. Bu, oyuncuların özel yetenekleri ile kalan düşmanlarını ele geçirmelerini sağlayacak ve birçoğu onlara bir avantaj sağlayacağını umacak. Bununla birlikte, oyuncular çevredeki düşmanlara karşı dikkatli olmalı çünkü patlama platformlardaki tüm oyuncuları en üst düzeye çıkaracak ve bu şaşırtıcı derecede zor bir savaşa neden olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, oyuncular artık Apex Legends’taki son takım olmak için bu kuleleri kullanarak taktiklerini değiştirebilirler.

Apex Legends Sezon 5, kullanımı basit ama muhtemelen oyun değiştiren mekaniklerin yanı sıra, yeni karakterler ve özellikler de tanıttı. Değişikliklerin oyuncuları meşgul edip etmediğini veya önceki sezonlardan eski özelliklerin geri getirilmesini isteyip istemediklerini görmek ilginç olacak. Şu anda, özellikler oynaması ücretsiz oyuna ilgi katıyor gibi görünüyor. Oyun üzerinde çalışan ve yeni fikirler ortaya çıkaran ekip, muhtemelen bu yeni mekaniğin, sezon ilerledikçe Apex Legends’a yeni oyuncular getirmeye devam edeceğini umuyor.

En iyi battle royale oyunu hakkında hala çok fazla tartışma var ve görüşler değişebilir, ancak Apex Legends ve arkasındaki geliştirici Respawn Entertainment, oyunu bu türe doymuş pazarda rekabet edebilmek için çeşitli taktikler uyguluyor gibi görünüyor. Oyuncular için bir sonraki zorluk, bu yeni Şarj Kulelerine uyum sağlamak ve bunları maksimum etki için nasıl kullanacağınızı öğrenmek olacak.

Apex Legends PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

[ctu_ultimate_oxi id=”13″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Darwin Project Development Kapatılıyor