GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online: En Hızlı Araba Hangisi?

Damalı bayrağı almaya veya sadece hedefinize olabildiğince çabuk ulaşmaya çalışın, GTA Online’ın en hızlı arabalarının ne olduğunu bilmek bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi bir GTA Online sokak yarışçısı olarak görüyorsanız, en iyi performansa sahip bir araba seçtiğinizi bilmek istersiniz, bu nedenle kendinizi mevcut en iyi araçların güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgilendiirken bulacağınız bu rehbere adımınızı atın, okumaya devam edin.

GTA Online’ın en hızlı otomobillerini tanımlamak söz konusu olduğunda, sadece en yüksek hızdan daha fazla düşünülmesi gerekiyor, çünkü hızlanma, yol tutuş ve ağırlık da pratikte bir hızın gerçekten ne kadar hızlı olabileceği üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak. Maliyet, birçok oyuncu için önemli bir faktör olacak, çünkü milyonlarca GTA $ ‘nı buraya yatırabilirsiniz.

Bu önemli kararın alınmasına yardımcı olmak için GTA araç uzmanı Adam Brough, PC Gamer’da, yazı yazılırken mevcut tüm yarışçı Supercars üzerinde sıkı testler yaptı. Kendi özel yapım parçalarını kullanarak, aşağıda sunulan ve sıralanan her bir otomobil için tur süresini ve en yüksek hızı belirlemek için ayrıntılı ve bilimsel testler gerçekleştirdi.

Turu En Hızlı Bitirenler

 1. Pegassi Zentorno – 1:00.960

 1. Pegassi Tempesta – 1:00.803

 1. Overflod Autarch – 0:59.960

 1. Ocelot XA-21 – 0:59.927

 1. Annis RE-7B – 0:59.727

 1. Dewbauchee Vagner – 0:59.194

GTA Online – En Yüksek Hıza Sahip Arabalar

 1. Dewbauchee Vagner – 126.75 mph

 1. Progen Itali GTB Custom – 127 mph

 

 1. Truffade Nero Custom – 127.25 mph

 1. Grotti X80 Proto – 127.5 mph

 1. Bravado Banshee 900R – 131 mph

 1. Pfister 811 – 132.5 mph

Doğal olarak, kısa turlu bir yarışa giriyorsanız, daha kısa tur süresi büyük bir karar faktörüdür, ancak uzun düz bir yarışın sonucu daha yüksek bir üst hız limitinden daha fazla etkilenecektir. Çoğu durumda uygun olacak sadece bir araba arıyorsanız, kazananımızı seçmek için çeşitli faktörler arasında bir karşılaştırma yapmamız gerekiyor.

En hızlı tur zamanlarının bir taban çizgisinden başlayarak, Dewbauchee Vagner, saniyede Annis RE-7B’den yarım saniye daha hızlı ve dördüncü olarak Overflod Autarch’ın neredeyse tam bir saniye ilerisinde açıkça bir liderliğe sahip. Gerçek tur sadece bir dakika uzunluğundadır. En hızlı tur zamanı otomobillerinin diğer faktörlerle nasıl karşılaştırıldığını görelim.

En yüksek hız

Dewbauchee Vagner, hem en yüksek hız listesinde hem de en hızlı tur süresinde görünen tek otomobil. Overflod Autarch (125.5mph) yaklaşıyor, ancak 126.75mph maksimum üst hız limiti ile Vagner’ın geri kalanı geride bırakması rahat oluyor.

Kazanan: Dewbauchee Vagner

Ağırlık

Bir arabanın ağırlığı aslında GTA’daki performansını etkilemese de, çarpışmaları hesaplarken göz önünde bulundurulur – yani daha ağır bir araç daha hafif olan bir çarpışmada daha iyi sonuç verecektir. Bu bölümde Ocelot XA-21, 1.400 kg’lık bir ağırlığa sahip mutlak bir canavar olarak öne çıkıyor. Yine Overflod Autarch (1.300kg) ile bu araca yaklaşıyor, ancak hafif Annis RE-7B 880kg’da bu araçlar içinde en hafifi, bu yüzden birisi sizi yoldan çıkarmaya çalışırsa, XA’da zeminde tutunma şansınız çok daha yüksek olacak.

Kazanan: Ocelot XA-21

Zorluk

Doğal olarak, bir otomobilin performansı, sürücünün direksiyonun arkasındaki yeteneklerine önemli ölçüde etkiler, ancak sürüşü kolaysa, harika sonuçlar için daha az çaba gerektirir. Bu nedenle, Overflod Autarch en istikrarlı ve yönetilebilir sürüşü sunuyor, ancak Ocelot XA-21 oldukça yakından onu takip ediyor – hızlı ivmelenebiliyor ve en hızlı şekilde viraj alabiliyor, acemiler için mükemmel bir seçim.

Kazanan: Overflod Autarch

Maliyet

Banka hesabınızın boyutuna bağlı olarak, maliyet neredeyse her zaman belirleyici bir unsur olacaktır. Dewbauchee Vagner, bir turda Annis RE-7B, Ocelot XA-21 ve Overflod Autarch’a en yakın rakiplerden yarım saniyeden daha hızlı ve onlardan daha yüksek bir üst hıza sahip, ancak bir de fiyatlarına bakmak gerekiyor. Dewbauchee Vagner, Annis RE-7B (2.475.000 $), Ocelot XA-21 (2.375.000 $) ve Overflod Autarch’dan (1.955.000 $) önemli ölçüde daha düşük olan 1.535.000 $ olarak fiyatlandırıldı. Açıkçası bunların hiçbiri ‘ucuz’ diyeceğiniz şey değildir, ancak Dewbauchee Vagner açıkça para için en iyi değeri sunuyor.

Kazanan: Dewbauchee Vagner

Genel Kazanan

Dewbauchee Vagner

Dewbauchee Vagner, piste hakim olabilecek bir süper otomobildir ve baktığımız bazı kategorilerde diğer araçları geride bırakmasa da, birçok açıdan doğru seçim oluyor. Üstün fiyatı, en yüksek hızı ve diğer üst düzey araçlara kıyasla tur süresi ile, bundan en iyi şekilde yararlanmak sabır ve pratik gerektirecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

GTA Online'da Stat (Durum) İstatistiklerini Artırma

GTA 5RehberRol Oyunu

Black Screen Casino Hatası Çözümü - GTA Online

GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online'da Flag War Nasıl Oynanır?

GTA 5RehberRol Oyunu

GTA 5'te Nasıl CEO Olunur?

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord Tek Oyunculu Macerası Detaylandı