Nişancı OyunuRehber

Doom Eternal’de Denuvo Anti-Cheat’i Devre Dışı Bırakma

#DOOMEternal için PC’lerinde #Denuvo Anti-Cheat bulundurmaktan çekinen oyuncular bunu kaldırabilir.

#DOOM Eternal, ikonik birinci şahıs nişancı oyununun en son üyesidir ve oyuncuların DOOM Guy ile Cehennemin güçlerine karşı mücadelesine devam etmelerini sağlar. Bununla birlikte, Eternal şu ​​anda oyun için yakın zamanda Denuvo Anti-Cheat’i PC sürümüne ekledi ve hayranlardan büyük bir tepki alıyor. Bu Denuvo Anti-Cheat, bir yazılım parçasının bilgisayarın işletim sisteminde sahip olabileceği en yüksek erişim seviyesi olan Çekirdek erişimine sahiptir. Bir güncelleme yoluyla Çekirdek düzeyinde bir yazılım parçasının eklenmesi, birçok oyuncunun memnuniyetsizliklerini seslendirmesine ve PC’lerinden kaldırmak istemesine neden oldu. İsterseniz DOOM Eternal Denuvo Anti-Cheat yazılımını kaldırmak için bilmeniz gereken bilgileri topladık.

DOOM Eternal Denuvo Anti-Cheat Kaldırma

Denuvo Anti-Cheat’ı bilgisayarlarından kaldırmak isteyen kişilerin Windows için “Programları Kaldır” uygulamasına gitmeleri gerekir. Daha sonra bu özel yazılımı bulmanız ve kaldırmaya başlamak için tıklamanız gerekir. Ardından, Windows tuşuna ve r tuşuna basarak başarıyla kaldırıldığından emin olun. Services.msc yazın ve bu listede Denuvo Anti-Cheat güncelleyicisini arayın. Listede yoksa, bilgisayarınızdan kaldırılmıştır.

Ne yazık ki, bu yazılım parçasını ekleyen güncelleme, birinci şahıs nişancıyı bilgisayarınıza yüklenmeden çalıştıramadı. Bu, oyuncuları oyunun çok oyunculu oyun modunda hile yapmasını durdurmak için tasarlanmış olsa bile, tekli oyuncu da dahil olmak üzere, onu kaldıran oyuncuların oyunu oynayamayacağı anlamına gelir.

Konsol oyuncuları, yalnızca DOOM Eternal’ın PC sürümüne uygulandığından Denuvo Anti-Cheat yazılımına sahip değiller ve kaldırmak zorunda değiller. Son olarak hatırlatmak gerekir ki bu yazılım olmadan oyuna erişemezsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”18″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Balık Tuzağı Nasıl Kurulur?