Strateji

Gwent Kart Destesi Strateji Oyunu Steam’de Yayınlanacak

CD Projekt Red nihayet popüler Gwent: The Witcher Card Game’i PC’de Steam’e getiriyor ve GOG’un iki yıllık ayrıcalığını sona erdiriyor.

Witcher 3: Wild Hunt, son on yılın en sevilen RPG’lerinden biri olarak duran önemli bir kritik ve ticari başarıydı. The Witcher 3’teki en popüler özelliklerden biri, Gwent adlı oyun içi oyundu, bazı oyuncular ana görevini tamamlamak yerine tüm zamanlarını bu küçük oyunu oynayarak geçiriyorlardı. Gwent’in popülaritesi nihayetinde CD Projekt Red’i bağımsız bir sürümle ilerlemeye ikna etti ve bu da sonunda Steam’e geliyor.

Gwent daha önce CD Projekt Red’in PC’deki GOG hizmetine özeldi, ancak şimdi Steam’de mevcut. Dahası, Steam’de Gwent oynayanlar, GOG sürümünde oynayanlarla ve iOS ve Android mobil cihazlarda Gwent oynayan herkesle çapraz oynamanın tadını çıkarabilirler. Bu sayede oyunun oyuncu sayısı oldukça artacak gibi görünüyor.

Ayrıca Bakınız:   Heroic Magic Duel Kart Destesi Oyunu Ön Kayıtta

Ek olarak, Gwent on Steam, Thronebreaker: The Witcher Tales ile entegrasyona da sahiptir. Deneyimsiz olanlar için Thronebreaker: The Witcher Tales aslında çeşitli platformlarda bağımsız olarak yayınlanmasına rağmen Gwent için tek oyunculu kampanyadır. Thronebreaker’ın dahil edilmesi Steam kullanıcılarının tam Gwent deneyimini elde etmelerini sağlayacaktır.

CD Projekt Red’in yakında çıkacak olan Cyberpunk 2077’nin The Witcher 3’te Gwent kadar popüler hale gelen herhangi bir mini oyun olup olmadığını görmek ilginç olacak.

Gwent şimdi PC, PS4 ve Xbox One, iOS ve Android mobil cihazlar için çıktı.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Liste

Eylül 2020'nin En Sevilen Steam Oyunları

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’te Duke O’Death Imponte Zırhlı Arabası Nasıl Alınır?