Red Dead Redemption 2Rol Oyunu

Red Dead Redemption 2’nin Domuz Sürme Modu Oldukça Etkileyici

#RedDeadRedemption2 domuzları, suçlarınızın kanıtlarını temizlemenin bir yolu olarak zaten yararlıdır – sadece dev olsaydı ve onları sürdüyseniz ne kadar iyi olacağını düşünün? #mode

PC Gamer tarafından fark edildiği üzere, #JulioNIB ‘den yeni bir mod bu fantaziyi gerçeğe dönüştürüyor. Kısaca “RDR2 Pig Rider wtf mod” başlığının önerebileceğinden bile daha fazlasını size sunuyor. Ayrıca dev bir puma, dev bir kurt veya kabaca normal büyüklükte bir ayı üzerinde gezinme seçenekleri de var.

Mod, at olmamasına rağmen bu hayvanları at gibi sürmenizi sağlar. Faydaları olan bir at! Örneğin, dostça bir boz ayı ata binmeye karar verirseniz, bu gifte gösterildiği gibi, şüphesiz yoldan geçenleri hedefleyebilir ve onlara hamle yapabilirsiniz.

Atlar işinize çok fazla yaramıyor ya da onlardan sıkıldınız mı, Red Dead Redemption 2’deki domuzlar denenmesi gereken hayvanlardır. Dev domuz arkadaşınızın yardımı ile kaç katliam yapabileceğinizi kim bilebilir! Olasılıklar sonsuz olabilir.

Pig Rider modu geliştirme aşamasında ve şimdilik sadece JulioNIB’in Patreon destekçileri tarafından kullanılabilir. Modder genellikle tamamlanmış eserlerini ücretsiz olarak sunar, ancak çabalarını desteklemek istiyorsanız, her zaman aylık bir abonelikle başlayabilirsiniz.

Moda destek olarak kullanmak için buraya bakın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sheeva Nasıl Alınır – Mortal Kombat 11