Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Korku

Dying Light Bu Yaz Hellraid DLC’sini Alıyor

Techland, Dying Light’ın bu yaz Hellraid DLC’si alacağını duyurdu.

Hellraid, Elder Scrolls ve Dying Light’ın bir karışımı ve Hexen ve Witchhaven’ın manevi halefi olarak sunulan beklemedeki birinci şahıs fantezi oyunudur.

Başlangıçta 2013’te PC, PlayStation 3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülmesi planlandı, ancak 2014’te PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülmesi için ertelendi. Daha sonra 2015’te süresiz olarak ertelendi.

Techland CEO’su Pawel Marchewka, Haziran 2015’te Eurogamer’a verdiği demeçte, “Şu an durum beklemede çünkü, bazı kaynakların Dying Light’a odaklanmasını istiyoruz ve yapılması gerekenleri yaptıktan sonra Hellraid’e geri döneceğiz.” dedi.

O zamandan beri Hellraid hakkında pek bir şey duymadık, ama şimdi, beş yıl sonra, şu anda beş yaşından büyük olan Dying Light için DLC olarak canlandırılıyor.

İşte fragmanı:

Ve işte resmi bulanıklık:

“Dying Light’ın yeni DLC Hellraid’i cehenneme ve geri dönüş biletiniz olacak.”

“Hayır, bu bir metafor değil. Kelimenin tam anlamıyla Cehennemin şeytani ordularını hackleyeceksin.”

“Her şey, kulenin bodrumunda bulunan ve garip bir elektrik kesintisini araştırırken bulunan bir arcade makinesi başladı. Hiçbiri bu garip cihazı daha önce gördüğünü hatırlayamadı. Gerçek doğasından habersiz, üst kata taşıdılar.”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

Rol Oyunu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Hayatta Kalma

The Long Dark, ilk ücretli DLC'sini bu yıl bir "Season Pass" şeklinde alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla Duyuruldu