MMORPG

Elder Scrolls Online: Greymoor Yeni Eski Eserler Sistemini Tanıttı

#ElderScrollsOnline: #Greymoor, eski eserler bulmak üzerine odaklanan yeni Antika sistemi ile Mayıs 2020’de gelecek.

The Elder Scrolls Online oyuncuları, yaklaşan Greymoor güncellemesi ile birlikte gelen yeni ve heyecan verici bir özelliği dört gözle bekliyor. Eski Eserler sistemi, oyuncuların Gotik, vampir temalı Greymoor’daki eser bulmak yoluyla Tamriel’in kurgusal dünyasını ve tarihini keşfetmelerini sağlayacak.

The Elder Scrolls Online’daki en yeni bölüm, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendikten sonra 26 Mayıs’ta yayınlanacak. Eski eserler, gelecek oyunun büyük bir parçası olacak gibi görünüyor ve oyuncuların Tamriel’in geçmişi hakkında seyahat etmeleri ve daha fazla bilgi edinmeleri için ilginç bir içerik olacak gibi görünüyor. Oyuncular Antik Çember’e katılabilir ve “benzersiz koleksiyonlar, hazine ve hatta güçlü Efsanevi eşyalar” avlayabilirler.

Elder Scrolls Online’ın Eski Eserler sisteminde iki yeni mini oyun bulunur: Birleştirildiğinde oyuncunun gizli nesneleri bulmasına ve almasına izin veren Scrying ve Kazı. Yeni sistemin baş tasarımcısı Michael Schroeder, yeni içeriğin aksiyon tabanlı olmaktan çok bulmaca temelli olduğunu açıklıyor. Antiklerin oyuna yaklaşımları ne olursa olsun herkes için bir şeyler sağlayabileceğine inandığını ekliyor.

Schroeder, Eski Eserler’in oyunculara daha önce keşfettikleri yerlere dönmeleri için bir neden verdiğini de ekliyor. ESO şu anda doğu Skyrim’e odaklanırken Greymoor, kapsamı batı Skyrim’i de kapsayacak şekilde genişletecek. Seriyi bilen oyuncular şüphesiz Skyrim ve Tamriel’in çoğunu keşfetmiş olsa da, Eski Eserler sistemi oyuncuların bölgelere geri dönüp daha önce kaçırmış olabilecekleri şeyleri bulma veya hatta yeni yerler keşfetme fırsatı sunabilir.

ESO evreni muhteşem grafikleri ve atmosferi ile bilinir ve oyuncuların geri dönmesine ve oyunun bu kadar iyi yaptığı ayrıntılı ortamları yeniden deneyimlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış. Ayrıca, Antikalar en iyi şekilde burst halinde bulunur ve toplanırsa, oyunlarda genellikle bulmaca çözme öğelerini sevmeyen oyuncular bile koleksiyonlardan yararlanabilir ve etkinliğe çok fazla zaman ayırmak zorunda kalmazlar.

Hayal kırıklığı yaratan Summerset DLC’den sonra, Elseweyr bölümü, oyunun büyüleyici lore ve dünya inşasına heyecan verici ve olumlu bir odaklanmaydı. Greymoor, Elseweyr’i takip edecek ve 2020’de ilk ESO DLC olacak ve birçok hayran değerli bir içerik bekliyor. Eski Eserler sistemi, hayranların tam anlamıyla bu şaşırtıcı irfanın derinliklerine inmeleri için heyecan verici bir fırsat gibi görünüyor.

Elder Scrolls Online: Greymoor, Mac ve PC için 26 Mayıs ve PS4 ve Xbox One için 9 Haziran’da yayınlanacak.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II'ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar...

Mobil Oyun

Call of Duty Warzone Hata Kodları - Error Code ve Anlamları

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite, Hydro 16 ve Compact Cars’ta Metal Bulmak ve Toplamak